Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dimitar90 avatar dimitar90 13 Точки

Problem 9. Remove Names

Write a program that takes as input two lists of names and removes from the first list all names given in the second list. The input and output lists are given as words, separated by a space, each list at a separate line. Examples:

Нарушена точка 12 от правилата.

това е решението.

Някой може ли да ми отговори защо на изхода ми се повтаря отговора,двоен е ?! 

Тагове:
1
Programming Basics 12/02/2016 13:22:37
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Извикваш върху стринговете масиви, които са ти хванали output-а ToList, което ти прави List със същите елементи. След това обаче отново ги добавяш с цикли обхождайки масива. Премахни тези две обхождания :) A.K.A:

  for (int i = 0; i < firstNames.Length; i++)
            {
                listNamesOne.Add(firstNames[i]);
            }

и

  for (int i = 0; i < secondNames.Length; i++)
            {
                listNamesTwo.Add(secondNames[i]);
            }

 

0
dimitar90 avatar dimitar90 13 Точки

супер,мерси

 

0
AntonPortenov avatar AntonPortenov 102 Точки

Качвай решенията в pastebin или github и прилагай линк към тях.

0
12/02/2016 13:29:06
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Изяжте го сега с минуси за 6-те реда повече, в които ако не беше пренасял къдравите скоби щяха да му се вмъкнат в заветния лимит. 

0
12/02/2016 13:34:45
r3v3nan7 avatar r3v3nan7 365 Точки

Абсолютно съм съгласен с теб. И аз забелязах , че се праскат минуси на поразия без каквото и да е логично обяснение. 

Аз и затова предложих да може да се слага минус само ако се дава обяснение и някакъв мотив. И на мен за нищо 

в една от темите ми сложиха 4 минуса без дори да знам защо. 

0
AntonPortenov avatar AntonPortenov 102 Точки

Обръщай се към този, който ги слага минусите.

Поради факта, че точките са анонимни, коментара ти е субективен. Все пак +,- все е активност ;)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.