Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Stunkata avatar Stunkata 19 Точки

Сертификати от fast track курсовете

Може ли да обясните малко по-подробно как става издаването на сертификат от fast track курсовете?Може ли първо да се вземе изпита от fast trac курса и после да се запиша за ниво 0 и да взема сертифиакат или първо трябва да съм минал ниво 0 и тогава fast track курса?Издават ли се сертификати за професионална квалификация на ученици(аз съм 11 клас) ? И как се взема сертификат за ниво ? 

Благодаря предварително

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni 28/09/2014 14:22:11
salih1f1 avatar salih1f1 188 Точки

Вчера из форума попаднах на почти същият въпрос. Доколкото разбрах може първо да минеш Fast track-а, но едва след успешно минаване на ниво 0, ще получиш сертификат за въпросния Fast track. По другия въпрос - за проф. квалификация не мисля, че има пречка да не ти бъде издаден сертификат. И по последният въпрос - сертификат за ниво се вземе като си положил успешен изпит по всички курсове в нивото (семестъра). Не съм сигурен но мисля, че можеше и с един невзет изпит да минеш дадено ниво. Ако греша моля някой да ме поправи.

0
28/09/2014 14:32:45
Stunkata avatar Stunkata 19 Точки

Благодаря :)

0
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Можеш да минеш ниво и с 1 невзет изпит но за да завършиш на края трябва всички изпити да си вземеш.

0
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

+ серфитикат за ниво се получава само ако се покрият около 70-80% от изискванията - каквито и да са те :D Казвано е няколко пъти вече, но не съм видяла да са дефинирани някъде.

Т.е не всички, които са си взели изпитите от нивото могат да получат серфитикат - могат само ако имат над средно-високи оценки.

Така е и с отделните курсове - сертификат се получава за тях само ако оценката е над 5.00, т.е "Взет с отличен"

0
28/09/2014 18:47:17
salih1f1 avatar salih1f1 188 Точки

@Yulia това не го знаех. Наистина е доста объркващо, би било добре някъде из сайта да пише точно и ясно какви са те. Не искам да бъда разбран погрешно - не обвинявам екипа на СофтУни, но мисля че трябва да сме наясно какви са въпроснитте изисквания.

0
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

Ами сертификатите са в тестов режим още - може и да променят нещата. Аз не съм взела никакви сертификати още, защото не ме кефи факта, че трябва да въведа 3 имена за тях - а по лична карта съм с 2. Например. : )

Едит: Благодаря много, че махнахте вече второто име като задължително.

0
08/10/2014 00:12:08
Karlie avatar Karlie 438 Точки

След като сертификатите са в тестов режим, да попитам за един детайл, докато е време :) Ако сега вземеш сертификат за ниво 1 например, а впоследствие се явиш на някоя поправка на изпит от нивото, ще има ли възможност да ти бъде издаден нов сертификат?

0
Teodor92 avatar Teodor92 569 Точки

Малко инфо за сертификатите:

- За ниво - трябва да имате 5.00+ за цялото ниво

- За курс - трябва да имате 5.00+ за отделния курс

- Ако после се явите на порпавка в сертификата ще излезе по-високата оценка

- Съвсем скоро ще може да кандидасвтате за сертификати и с 2 имена

2
Karlie avatar Karlie 438 Точки

Още един въпрос относно сертификатите. Заявих сертификат за ниво едно и за едно нула, получих само за ниво 1. Каква е идеята, че щом съм минала ниво 1, значи нямам нужда от сертификат за ниво 0, защото е ясно ,че е минато ли? Ако е така, може би е добре в списъка с издържаните курсове от ниво 1 да се добави и C#?

0
03/10/2014 09:35:04
Teodor92 avatar Teodor92 569 Точки

Като цяло просто премахнахме сертификата за Ниво 0 т.к. на практика в него има 1 курс и няма смисъл от сертификат за ново, разбира се може да се кандидаства за сертификат за отделния курс - C# основи :)

1
Karlie avatar Karlie 438 Точки

Така и така тук се заговорихме за сертификатите, да обърна внимание на един малък пропуск - името на месеца в сертификатите за ниво 1 е написано с малка буква.

0
Teodor92 avatar Teodor92 569 Точки

Поправено :)

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.