Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

supersane avatar supersane 234 Точки

Имам въпрос към задача 3(гейм енджина), или по-конкретно към дадения input и output. 

Nakov: Mage(150 default hp + 200hp bonus(for 3 rounds) + 3*60=180(heal from Alex)) = 530 hp към момента в края на 3ти рунд. Междувременно от другия отбор Nakov бива удрян веднъж от warrior(150 default attack + 75 axe item - 50 nakov's defense) = 175 dmg. Към този момент кръвта на Nakov e 530-175 = 355. Завършва 3ти рунд и бонуса на Nakov свършва => Nakov hp = 155. На четвърти рунд Nakov получава heal(60) => Nakov's hp = 155+60 = 215 hp. Така и показва моя output, а този дадения в домашното показва 290 и не разбирам защо? Объркал ли съм нещо и ако е моля да ме насочите.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.