Loading...
vaseto_v avatar vaseto_v 50 Точки

Проблем - постоянно намаляване на паметта в hard drive С без видима причина ?

Здравейте,

паметта в С-то постоянно ми намалява без основателна причина и не мога да разбера защо. Правя редовно Disc Cleanup, но ми освобождава няколко стотин MB и това е.  Горе - долу всеки ден пространството намаля с 1 - 1,5 ГБ. 

Моля за съвети ?! 

Тагове:
badbutcher avatar badbutcher 144 Точки

Чувал съм се Windows 10 се сваля автоматично на компютрите но не се инсталира дакота не му кажеш. Предполагам че от Microsoft го правят нарочно, за да може да си инсталираш Windows 10 по-бързо.

Виж в Google как да махнеш този проблем ако изобщо това е проблема.

0
18/12/2015 18:59:55
vaseto_v avatar vaseto_v 50 Точки

Инсталирах CCleaner  и с него освободих 70 ГБ от харда. Всичките бяха някакви .log файлове в темпа. Какви са точно незнам. Redis нямам инсталиран, а за Windows 10 го имам свален  и е в готовност за инсталиране, но той заема едва около 3 ГБ

0
vaseto_v avatar vaseto_v 50 Точки

http://pastebin.com/WvDVZEut

Я вижте този линк... темпа постоянно ми се пълни с текстови файлове. В линка е част от съдържанието.

Някакви идеи ?

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Най-отгоре виждам verbose logging. Кратко търсене в гугъл показва това: "Verbose logging is a computer logging mode that records more information than the usual logging mode. (Verbose means "using more words than necessary".) Verbose logging options are usually enabled specifically for troubleshooting because they create large log files and can slow down performance."

Тук има инструкции как да се изключи - ЛИНК. Пробвай и кажи дали има ефект.

0
peterborisov avatar peterborisov 123 Точки

Проблема идва от C/Windows/Temp .Трии всичко пък то ще си остави каквото му трябва.

0
peterborisov avatar peterborisov 123 Точки

Аз съм с тази програма          http://www.glarysoft.com/      и тя ми показва детайлно къде какво се намира.Веднъж като се напълни C-то и дори skype не се страртираше защото нямало достатъшно място.И като се разрових по форумите и се оказа че тази папка която ти казах се пълнела и от там идва всичко.

0
badbutcher avatar badbutcher 144 Точки

Хората предлагат толкова много програми че C-то ти ще се препълни с програми за чистене :D

Аз ти предлагам да си преинсталираш Windows-са ако не си го преинсталирал наскоро. Аз лично си го преинсталирам веднъж на 1-2 години.

-1
vaseto_v avatar vaseto_v 50 Точки

Оправих проблема... или поне така мисля :) 

Както написа  Filkolev  проблема беше в verbose logging.  Само че го изключих по този начин от  Local Group Policy Editor   и инструкции от този линк  http://www.eightforums.com/tutorials/48338-verbose-status-messages-enable-disable-windows-8-a.html  ,  защото по другия начин не ставаше.

 

Благодаря ! 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.