Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nicolepavlova386 avatar nicolepavlova386 16 Точки

Programming Basic- Август 2016

Здравейте, искам да попитам, след като съм се упражнявала на задачите и съм ги проверявала в Judge системата, преди началото на самият курс, трябва ли да ги предавам отново, защото ги имам като резултат вече?

0
Programming Basics 28/08/2016 20:31:47
nicktron avatar nicktron 10 Точки
Best Answer

Ако си ги решавала преди и си ги качвала предварително, не трябва да ги качваш наново. :)

0
nicolepavlova386 avatar nicolepavlova386 16 Точки

А относно присъствието, как се отчита ?

0
nicktron avatar nicktron 10 Точки

За кое присъствие става на въпрос?

0
nicolepavlova386 avatar nicolepavlova386 16 Точки

Присъствието на лекциите?

 

0
nicktron avatar nicktron 10 Точки

Ако си присъствена форма на обучение след успешно взет basic изпит, ще ти дадат чекер с който на входа на софтуни се чекираш и ти дават бонус точки. 

0
nicolepavlova386 avatar nicolepavlova386 16 Точки

Много благодаря за бързите отговори :)

0
markoff avatar markoff 3 Точки

Присъствието се отчита на база, качването на домашните. Това поне каза днес лектора Георги Стоименов. Трябва да имаш 80% от домашните в Judge, за да не те прехвърлят в онлайн форма. Ако нямаш този процент домашни, по-добре да освободиш мястото, за някой който иска да е там и да разбере нещо, като има кого да попита. Това е, което знам за момента.

0
svetljo avatar svetljo 27 Точки

Разгледай https://softuni.bg/plans

Ако си в присъствена форма и си присъствала на всички лекции и семинари, ще ти дадат 5% към финалната оценка

0
yassen298 avatar yassen298 26 Точки

Присъствие не се отчита. :)

0
markoff avatar markoff 3 Точки

Системата за оценяване в курса:

* Присъствен обучение:

- изпит - 80%

-работа с ментор - 10%

- домашни в judge -10%

*Онлайн форма:

- изпит - 100%

Отделно: активност във форума - 10%

0
Aidarov avatar Aidarov 12 Точки

Присъствието е леко квантова категория - или си там, или не си. Но според мен се отчита по типа домашни. За онлайн-формата би трябвало да са различни като условия, от тези, които се дават на лекции.

0
nicolepavlova386 avatar nicolepavlova386 16 Точки

Така.. до колкото разбрах, на този етап (Programming Basic)...присъствието не се отчита.Това става,когато вече минем изпита и сме официално приети.Разбрах че оценката зависи от изпита,домашното и работата с ментор.От там идва следващият въпрос-какво представлява работата с ментор,кога ще разберем кой е и т.н. Като цяло мисля да променя името на темата на "Programming basic-август 2016" и да си обсъждаме такива въпроси или може да направим група във facebook или skype.

1
yassen298 avatar yassen298 26 Точки

@nikoletapavlova368 Работата с ментор е само за хора записани присъствено на курса.. Ако си избрала ментор и си му изпратила мейл с линк към фейсбук профила ти ще те добави в група и от там ще се разбирате кога и по колко пъти в седмицата според това колко хора идват на менторските срещи. 

0
28/08/2016 14:29:50
nicolepavlova386 avatar nicolepavlova386 16 Точки

Присъствено съм,да.А как се избират менторите?

0
JivkoJelev avatar JivkoJelev 235 Точки

Kamen.petrov.official@gmail.com

hristo.penchev.1986@abv.bg

stefani_nik@abv.bg

Това са емайлите на менторите.Избираш си един от тях тримата и им пращаш емайл с твоя профил.След това те добавят в в съотбетната фейсбук група и там има описание кога и от колко часа ще се провеждат срещите на групата ти.

0
nicolepavlova386 avatar nicolepavlova386 16 Точки

Благодаря много на всички за отговорите :)

0
BloodRain avatar BloodRain 2 Точки

Здравейте, искам да попитам дали това са всички майли на менторите понеже при нас имаше само един и той даде hmv@mail.bg като майл но на мен ми връща майла като ми казва, че такъв не съществува? Сега се чудя дали да пиша на някой от тези които сте дали тук.

0
JivkoJelev avatar JivkoJelev 235 Точки

Тези мейли ни дадоха на групата която бяхме от 10:00 до 14:00.

0
BloodRain avatar BloodRain 2 Точки

Аз бях в групата от 14:00 - 18:00 и сега като не мога да се свържа с този майл не знам какво да правя :(

0
nicolepavlova386 avatar nicolepavlova386 16 Точки

Е аз пък съм от групата от 18.00-22.00 и на нас изобщо не са ни представяли ментори..не знам дали да пиша на някой от посочените тук или за всяка група са си различни..

0
KostadinKotevski avatar KostadinKotevski 24 Точки

Здравейте, 

аз писах на всички ментори който аз знам, за същите въпроси с групите: кога ще се срещаме и кой ни разпределя по групи. 

Когато получа повече информация ще отговоря тук. 

Поздрави и Успех на всички! 

0
milenski1989 avatar milenski1989 2 Точки

На нас никой не ни отчиташе присъствие през целия Programming Basics юни 2016.

0
Vissonia avatar Vissonia 1 Точки

Реално никой не е показал или казал за конкретно отчитане на присъствието. Няма викане по имена или карти, така че май засега присъствието е по твое усмотрение. Ако си в голяма зала едва ли ще се забележи, но ако си в малка и менторите те знаят ще се сетят по някое време, че някой го няма. Тук също пише по този въпрос - https://softuni.bg/faq
Със сигурност всички сме затрупани от задачи, но ти препоръчвам да ходиш на място. Нищо не заменя личния контакт и обратната връзка на място.

0
nicolepavlova386 avatar nicolepavlova386 16 Точки

Не зададох въпроса с такава цел laughlaugh Мисълта ми беше..аз да си ходя на лекции и в един момент да нямам нито едно присъствие,защото нещо съм пропуснала или не са ни казали,като за пример давам това,че на нашата група не бяха представени ментори, а до колкото разбирам имат значение за крайната оценка.

0
milenski1989 avatar milenski1989 2 Точки

markoff, прочети по-хубаво имейла си. Ако до 3-тото занятие нямаш предадени 80% от домашните, минаваш в онлайн форма.

0
30/08/2016 13:55:30
milenski1989 avatar milenski1989 2 Точки

И друго да ви кажа - и с ментор работихме, и домашни предавахме, и изпит минахме - допълнителни точки не получихме. Всичко е само от изпита :)

0
svetljo avatar svetljo 27 Точки

Ако си присъствена форма на обучение и си присъствала на всички занятия (лекции + упражнения), ще ти дадат бонус 5% към оценката.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.