Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

zeezyou avatar zeezyou 0 Точки

"Tech Module"

Здравейте имам няколко въпроса относно  "Tech Module".Завърших курса Programming Basics октомври 2015.Искам да попитам дали трябва да се запиша на курса Programming Fundamentals който почва на 19 сепгември или мога направо да се запиша на курса Software Technologies?Също така докога е срока за записване?

Тагове:
0
Fundamentals Module
zeezyou:
Проблема е решен!
jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Здравей!

Препоръчвам ти да запишеш курса, тъй като в него се съдържат важни неща, които биха ти помогнали за по - нататъчното ти развитие. Можеш да се запишеш, можеш и да не се запишеш, но аз ти го препоръчвам силно. Срока е до 15 септември включително! Цената за онлайн обучение е 260лв, а за присъствено - 390лв!

Успех! smiley

-1
13/09/2016 13:00:53
zeezyou avatar zeezyou 0 Точки

Таксата какво покрива само Programming Fundamentals?

0
jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Таксата се заплаща за целия Tehc модул, т.с Programming Fundamentals + Software Technologies!

Успех! smiley

0
zeezyou avatar zeezyou 0 Точки

Мерси много ! Успех и на теб !

0
jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Благодаря ти! Радвам се, че бях полезен! 

0
skinwalker avatar skinwalker 21 Точки

Здрасти, имам един въпрос : Аз платих курса, но не получавам съобщения от СофтУни, а почва след няколко дни, дори и на линка долу не ми изписва, нищо, а преди като бях online ми излизаше надпис Online

https://softuni.bg/trainings/1428/programming-fundamentals-september-2016

0
Maria_ls avatar Maria_ls 383 Точки

Може би защото още не е активен модула. На мен и в "Обучения" не ми излиза, последно си седи на Progamming Basics и ме приканва горе в ляво да кандидатствам отново :) 

0
itanev avatar itanev 1 Точки

Като платиш счита ли ,че си се записал за TECH module или трябва да потвърдиш някъде?

0
Martotko avatar Martotko 88 Точки

Считаш се за записан, когато платиш и сигурно скоро ще пратят имайли за започващите модули.

0
jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Винаги помагаме с каквото можем smiley

-3
15/09/2016 14:30:18
Maria_ls avatar Maria_ls 383 Точки

За изтриване!!!! Отговорът беше за друг въпрос в друга тема...

0
14/09/2016 14:57:00
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.