Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Aa123456789 avatar Aa123456789 0 Точки

windows system administration 2017

Колеги здравейте, платил съм за присъствено обучение със виртуална машина базирана на отделен сървър. Така до тук много добре ама не мога от обяд до сега да си достъпя сървъра. Имам два лаптопа в нас и през двата не мога. Само аз ли имам проблем или и при други колеги се случва!

Тагове:
0
Pand0ra avatar Pand0ra 42 Точки
Best Answer

Аз съм на клауд базирана виртуална машина и влизам без проблем. Вчера, когато правих ъпдейти и настройки, след рестарт не можех няколко часа да вляза, но явно беше нужно повече време за да се актуализира информация. Ако все още имаш проблем по-добре пиши на info@softuni.bg. Екипът е много отзивчив, какъвто и проблем да имаш ще ти помогнат.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.