Софтуерно Инженерство
Loading...
Matrix avatar Matrix 1087 Точки

Fantasy Barclays Premier League - старт на новия сезон 2018/2019

Здравейте,

остават по-малко от 5 дена до старта на новия сезон 2017/2018 в английското футболно първенство (първият мач е още в петък), а с него естествено започва и новото издание на Fantasy Barclays Premier League... По традиция нашата "девелъпърска" лига от миналата година отново си остава - "The Software Developers - BG League".... Всеки, който иска да се присъедини е добре дошъл, кодът за достъп тази година е - 1916193-557126

Миналата година се получи доста оспорвано...

Успех в играта и приятно гледане на най-доброто футболно първенство на планетата! ;)

0
Общи приказки 03/08/2018 17:33:54

Здравейте,

остава около седмица до старта на новия сезон в Англия...

За всеки, който иска да се присъедини към миналогодишната Лига кодът е - 2166647-498415

Успех! Приятно гледане и наздраве :)

0
mtenev avatar mtenev SoftUni Team Moderator Forum Admin 147 Точки

Здравейте Matrix,

Изключително голям футболен фен съм и съм чувал за Fantasy-то на Висшата лига, но сподели моля те за мен и за другите лаици как бихме могли да се присъединим към "девелъпърската лига". 

Благодаря ти много предварително!

Усмихнат ден!

0

Доста дълго е за обяснение... Накратко - човек влиза в ролята на футболен мениджър и си избира да ръководи отбор съставен от играчите на Премиер лигата.. Има си лимитиран бюджет... Всяка седмица релните действия на тези тези играчи в Лигата носи определен брой точки в играта...  В YouTube има много туториели за начинаещи по темата, например ето това видео, което намерих на прима виста обяснява основите на играта - https://www.youtube.com/watch?v=NY56osLDUSs

НАПОМНЯМ, че първият мач от първенството е в петък, така че остава съвсем малко време до избора на състава.... Успех!

0

Matrix,

Окей, супер, ще погледна оставеното видео. Благодаря много за инфото и напомнянето. Аз изпуснах да се регна ... вече късно ли е? :/

П.С.

Явно запалените футболни фенове ставаме поне двама. Погледни моля те тази тема - https://softuni.bg/forum/21923/igra-futbolni-prognozi-machove и сподели моля те какво смяташ за нея. :)

Ще съм ти много благодарен много ако дадеш едно рамо да изпипаме нещата и ако дадеш старт на играта включвайки се в нея. Виждам, че имаш опит и интерес към подобни футболни игри/предизвикателства.

0
14/08/2018 16:02:16

Здравей,

не, не е късно, просто играта ще те включи от следващия кръг... :)

Иначе, при първа възможнст бих си включил в темата с някоя прогноза ;)

0

Привет отново!

Не, не е късно, просто играта ще те включи от следващия кръг... :)

Аа, ок - включвам се и аз тогава! Благодаря отново! :)

Иначе, при първа възможнст бих си включил в темата с някоя прогноза ;)

Супер! Ще съм ти много благодарен, особено ако дадеш едно рамо и на този етап, че все още умуваме как точно да изглежда, така че да изпипана и достъпна за всички - фенове и нефенове. :)

Спокойна вечер.

0
14/08/2018 19:16:00