Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Fantasy Barclays Premier League - старт на нов сезон

Здравейте,

остават по-малко от 5 дена до старта на новия сезон 2017/2018 в английското футболно първенство (първият мач е още в петък), а с него естествено започва и новото издание на Fantasy Barclays Premier League... По традиция нашата "девелъпърска" лига от миналата година отново си остава - "The Software Developers - BG League".... Всеки, който иска да се присъедини е добре дошъл, кодът за достъп тази година е - 1916193-557126

Миналата година се получи доста оспорвано...

Успех в играта и приятно гледане на най-доброто футболно първенство на планетата! ;)

0
Общи приказки 11/08/2021 12:44:45
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Здравейте,

остава около седмица до старта на новия сезон в Англия...

За всеки, който иска да се присъедини към миналогодишната Лига кодът е - 2166647-498415

 

Успех! Приятно гледане и наздраве :)

0
mtenev avatar mtenev 149 Точки

Здравейте Matrix,

Изключително голям футболен фен съм и съм чувал за Fantasy-то на Висшата лига, но сподели моля те за мен и за другите лаици как бихме могли да се присъединим към "девелъпърската лига". 

Благодаря ти много предварително!

Усмихнат ден!

 

0
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Доста дълго е за обяснение... Накратко - човек влиза в ролята на футболен мениджър и си избира да ръководи отбор съставен от играчите на Премиер лигата.. Има си лимитиран бюджет... Всяка седмица релните действия на тези тези играчи в Лигата носи определен брой точки в играта...  В YouTube има много туториели за начинаещи по темата, например ето това видео, което намерих на прима виста обяснява основите на играта - https://www.youtube.com/watch?v=NY56osLDUSs
 

НАПОМНЯМ, че първият мач от първенството е в петък, така че остава съвсем малко време до избора на състава.... Успех!

0
mtenev avatar mtenev 149 Точки

Matrix,

Окей, супер, ще погледна оставеното видео. Благодаря много за инфото и напомнянето. Аз изпуснах да се регна ... вече късно ли е? :/

 

П.С.

Явно запалените футболни фенове ставаме поне двама. Погледни моля те тази тема - https://softuni.bg/forum/21923/igra-futbolni-prognozi-machove и сподели моля те какво смяташ за нея. :)

Ще съм ти много благодарен много ако дадеш едно рамо да изпипаме нещата и ако дадеш старт на играта включвайки се в нея. Виждам, че имаш опит и интерес към подобни футболни игри/предизвикателства.

0
14/08/2018 16:02:16
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

 Здравей,

не, не е късно, просто играта ще те включи от следващия кръг... :)

 

Иначе, при първа възможнст бих си включил в темата с някоя прогноза ;)

0
mtenev avatar mtenev 149 Точки

Привет отново!

 

Не, не е късно, просто играта ще те включи от следващия кръг... :)

Аа, ок - включвам се и аз тогава! Благодаря отново! :)

 

Иначе, при първа възможнст бих си включил в темата с някоя прогноза ;)

Супер! Ще съм ти много благодарен, особено ако дадеш едно рамо и на този етап, че все още умуваме как точно да изглежда, така че да изпипана и достъпна за всички - фенове и нефенове. :)

 

Спокойна вечер.

0
14/08/2018 19:16:00
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.