Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

boris2t avatar boris2t 1 Точки

08.Travelling Nested Loops C#

Условие: 

8. Пътуване
Ани обича да пътува и иска тази година да посети няколко различни дестинации. Като си избере дестинация,
ще прецени колко пари ще й трябват за да отиде до там и ще започне да спестява. Когато е спестила
достатъчно, ще може да пътува.
От конзолата всеки път ще се четат първо дестинацията и минималния бюджет, който ще е нужен за
пътуването . След това ще се четат няколко суми, които Ани спестява като работи и когато успее да събере достатъчно за
пътуването, ще заминава, като на конзолата трябва да се изпише:
"Going to {дестинацията}!"
Когато е посетила всички дестинации, които иска, вместо дестинация ще въведе "End" и програмата ще
приключи.

 

Това е решението ми: https://pastebin.com/qnUW1y3Y

дава ми 70/100 с няколко Runtime errors и не знам какво съм объркал, тъй като нулевите тестове минават правилно.

Може ли някой да ми помогне?

Тагове:
0
Programming Basics
Saikor avatar Saikor 14 Точки

Ето го моето решение. При променливи с "int" judge дава 70/100 и 3 Runtime error. Ако променливите са "double" получаваме 100/100.     

https://pastebin.com/MA8RJAf2

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.