Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

slavi.koen avatar slavi.koen 38 Точки

[Technical Issue] - Visual Studio - Ъпдейт на Visual Studio 2012 в 2013

Здравейте, четох из форума, но не открих нищо. Въпросът ми е дали има някакъв лесен начин за инсталиране на 2013 версия на мястото на 2012 без да се развалят досегашните проекти? Четох из гугъл, навсякъде се дава съвет да се деинсталира едното и да се инсталира другото, но тая надежди, че има и по-цивилизован начин. Ако някой знае, ще съм благодарен.

Flyer avatar Flyer 150 Точки
Best Answer

Здравей. Няма да има загуба на информация след деинсталацията на Visual Studio 2012. По подразбиране проектите се пазят в:
'C:\Users\потребител\Visual Studio 2012\Projects\', от където могат да бъдат преместени в друга папка. Силно препоръчвам тя да се намира на дял различен от този на операционната система, пр: 'D:\SoftUni\Homeworks\'.

Съветите, които гласят първо да се деинсталира старата вресия преди инсталацяита на новата, до голяма степен са неоснователни. Всички версии на Visual Studio се инсталират независимо една от друга (типичнo в стила на Microsoft), затова не е проблем това да се направи в обратен ред.

За мен лично си струват усилията по надграждането до 2013, предвид подобренията въведени в по-новата версия. Успех!

0
slavi.koen avatar slavi.koen 38 Точки

Мерси за точния и бърз отговор :) , заемам се с ъпгрейда.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.