Търсим Програмист за Start-up

Добър ден, аз уча в Щатите и с група момчета от моя университет сме почнали start-up. Ние търсим още един партньор който може да пише код. Главно търсиме backend developer който знае python. И някои други езици но нас най-много ни трябва мотивиран човек.

Ние искаме да стане партньор с нас в бизнесът. Това не е платена позиция а просто ще си с частен собственик с нас.

Ние по каквото работиме е логистика, която се занимава с организацията на паркинг. В момента трябва да свършим писането на код и есента сме намерили място да правим beta testing. Има огромен пазар за каквото мъчим да създадем. Ние също правихме рисърч и знаеме че има нужда за каквото ние правим.

Ако се интересуваш и искаш още информация прати ми e-mail и ще се свържем. Отдолу също пиша сега какво точно друго ми е нужно за писане на код.

anguel.tochkov@gmail.com

Your Spot Awaits (YSA) is looking for someone who has experience with HTML, CSS, JavaScript, knowledge of Python and/or Node.JS and somebody who has at least taken CSCI 340 who understands Algorithms and Data Structures. Knowledge of MySQL and relational database development is important as well. They would be working with our current development lead who has built a beta mobile app so far.