Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
Boris.Rusinov avatar Boris.Rusinov 0 Точки

Относно Модула Artificial Intelligence

Здравейте,

Въпросът ми е относно модула Artificial Intelligence, най-вече кога отново ще бъде пуснат отначало? Гледам че този, който е пуснат в момента е по на горе-долу средния си етап - Machine Learning.

Мога ли между временно да уча от архивираните версии на модула или е по-добре да изчакам пак да го пуснат?

Благодаря,

Борис Русинов

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
Tsets0 avatar Tsets0 1 Точки

Здравей,

В момента курса Artificial Inteligence сме на Data Science. Не съм сигурен за кои архивирани версии говориш, но щом са архивирани, вероятно са стари. Като погледна разликите м/у 2016 и сега, 2016 има цели пропуснати теми. Възможно е самата информация по слайдовете да е много подобно, но нямам достъп до тях да проверя, а и ми се струва малко вероятно. Може би е по-добре да изчакаш да почне отначало. Но ако си мотивиран още от сега, давай, учи от архивираните, нищо няма да загубиш, после ще имаш добър старт. 

Нов курс - накъде януари - февруари, понеже последната част от AI свършва декември, но това е само предположение.

Цецо

0
10/07/2020 11:32:10
Axiomatik avatar Axiomatik 101 Точки

There is no access to the archives unfortunately, so you have to wait for Jan-Feb 2021 in order to inscribe for the next AI/Machine Learning course (but even then you won't have access to the archives).  => Check out Nikolay Kostov's Blog at nikolay.it for some foundation material :

Video: ML.NET - Machine Learning for .NET (in Bulgarian)

(https://youtu.be/dluB5VE1m1k)

0