Loading...
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Не са раздавали още, ще се пуснат съобщения.

0
rosenrusev avatar rosenrusev 175 Точки

Благодаря за отговора.

0
Flyer avatar Flyer 150 Точки

Здравейте. Получиха се email-и, с две възможни опции: ICN.bg и superhosting.bg. ICN дават повече, и аз лично избирам тях :) Успех!

0
shan0 avatar shan0 53 Точки

Да кажа и аз нещо по темата:

Вчера използвах промоционалния код в ICN, до 1 час след процедурата, ми изписа ,че хостинга е АКТИВИРАН, но в опцийте виждах само хост адреса и юзъра(липсваше парола), днес по обяд драснах едно и-мейлче на съпорта, и за няма и час се отзоваха като ми пратиха всичко нужно за да се логна и да почна да ползвам услугите :) Определено съм ДОВОЛЕН, благодаря на екипа!

1
externo avatar externo 119 Точки

Има ли ограничение колко домейна могат да се закупят на 50% преференциална цена за курсисти.

0
Dekameron avatar Dekameron 481 Точки

Някой може ли да обясни какво означават всичките тези неща?

хххх MB дисково пространство

хххх GB месечен трафик

хххх  хоствани домейна

хххх  Хоствани сайта

Email кутии - Неограничен брой

MySQL 5 - Неограничен брой

Поддомейни - Неограничен брой

FTP акаунти - Неограничен брой

PHP 5/4, Perl, Python

Над 60 безплатни скрипта

60 езплатни темплейта

 

Интересува ме просто значенията на изброениете.

Благодаря.

5
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Дисково пространство - Все едно дисково пространство на компа ти, ако няма да го ползваш да си съхраняваш файлове, а просто да си качваш сайтовете, колкото и да е - трудно ще го иразходваш.

Месечен трафик - Определя се от това колко посещаем е сайта ти, ако нямаш много потребители, които да го посещават, също трудно ще го иразходваш.

Хоствани домейна (домейн е името, което си запазваш в нета - примерно softuni.bg), съмнявам се да вдигнеш повече от 3-4 имена. 

Email кутии - Аз лично не ги ползвам. 

Mysql 5 - Това е много важно да ти е неограничено, защото базите може да достигнат доста голям брой. За повече информация прочети "бази данни" в нета.

Поддомейни - Рядко ще сложиш нещо на поддомейн (поддомейн примерно е subdomain.softuni.bg).

FTP акаунти - Рядко ще предоставяш достъп на файловете ти на много хора, така че не е от голямо значение при малки проекти.

PHP 5/4, Perl, Python - това си е само по себе си обяснително (поддържаните езици от хостинга) и си е нормалния стандарт в момента, не можеш да хостваш само asp.net в този случай .

Скриптовете и темплейтите са полезни, има блогови, форумни и всякакви други безплатни системки, които се инсталират директно с един клик.

3
Dalgurak avatar Dalgurak 2 Точки

Имайте предвид, че в случаи като моя, имейла от АйСиЕн с цялата информация логини пароли и др. се оказа в спам папката на ДжиМейла.

0
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

Ще имаме ли възможност по-късно във времето да си активираме хостингите, тък като в момента не го намирам за необходимо. Има ли краен срок?

3
Achev avatar Achev 53 Точки

Здравейте,

 

Искам само да попитам, тези безплатни хостинги само за хората от 1-ви курс ли са ? И също така ограничени ли са в дисково пространство и трафик?

 

Благодаря предварително.

0
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

Те са за студенти на SoftUni. Тоест тези, които сега караме C# Basics не можем да се възползваме от тази услуга. smile

Относно дисковото пространство, виждам че Dekameron е писал отговор относно това и явно има ограничение, но навярно трудно би било да се изразходва.

1
Aleksiev avatar Aleksiev 133 Точки

·  SuperHosting.bg

Основни параметри:

1.5 GB пространство

15 GB трафик/месец

10 пощенски кутии

1 Add–on домейн (2 сайта на един акаунт)

1 паркиран домейн (2 домейна на един акаунт)

5 MySQL бази

5 FTP потребителя

Разширени системни параметри:

Процесорно време: 15 мин/денонощие

Брой файлове/директории (INODES): 30 000

Хостинг акаунтите се активират за срок от 12 месеца.

 

·  ICN.bg

17 000 MB дисково пространство

170 GB месечен трафик

2 хоствани домейна

2 Хоствани сайта

Email кутии - Неограничен брой

MySQL 5 - Неограничен брой

Поддомейни - Неограничен брой

FTP акаунти - Неограничен брой

PHP 5/4, Perl, Python

Над 60 безплатни скрипта

Над 60 безплатни темплейта

0
Achev avatar Achev 53 Точки

Както виждам, ICN винаги са били по-щедри. :D

Благодаря иначе!

0
Nicky89 avatar Nicky89 15 Точки

Здравейте,

Нещо си затрих емайл-а за безплатния хостинг, как да си регистрирам за него?

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Тъй като кодовете са строго индивидуални, ще ти пратя пак мейла. Провери си пощата.

1
Nicky89 avatar Nicky89 15 Точки

Мерси :)

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.