Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

antonp1p2 avatar antonp1p2 17 Точки

Имам нужда от малко разяснение относно начина, по който да продължа обучението си

Здравейте, дали е възможно, някой който работи в СофтУни и е наясно как стоят нещата да се свърже с мен по скайп (anton_p3516), тъй като имам доста въпроси относно начина, по който да продължа обучението си при вас. Понеже съм от предния випуск, преди да дойдат промените и съм минал през първите две нива, след това сега лятото записах Джава като професия, но все още не съм минал бек-енд нивото от предната версия на университета и доста се обърках, а и таксите за онлайн студенти се увеличиха така че бих искал да се консултирам с някой преди да записвам нещо. 

П.С. Темата едва ли ще е полезна за някой така че ако искате я изтрийте след като някой от вашия офис евентуално се свърже с мен. Благодаря предварително.

1
Въпроси за SoftUni
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравейте, 

За съжаление хората, които работим в СофтУни сме заети с това СофтУни да работи :D

Шегата настрана, предстои ни един вид ориентировъчен ден, на който всички са добре дошли. Събитието ще се проведе на 8-ми септември и там ще можете да се запознаете с особеностите и предизвикателствата на всяка една професия, както и да зададете своите въпроси към член на екипа. Очаквайте още информация относно събитието скоро. 

Ако това не е вариантът, който търсите, то винаги може да ни пишете на info@softuni.bg или да се обадите на +359 899 55 55 92, където ще се радват да отговорят на всички въпроси, които имате. 

-1
24/08/2016 17:00:31
antonp1p2 avatar antonp1p2 17 Точки

Да, благодаря ви, но съм от Варна и няма как да присъствам. Писах на имейла, който ми дадохте. Все пак имам някой конкретни въпроси, които се отнасят за определени изпити, а също и за необходимостта от това да записвам цели курсове въпреки че съм минал изпитите вече и т.н. . Затова все пак се надявам, че някой който е наясно може да ми отдели 5-10 минути в скайп, за да мога да си направя някакъв план как да продължа обучение при вас. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.