Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

agogo avatar agogo 12 Точки

File Upload Проблем!

Здравейте!

Бил искал да ви помоля за съвет и насоки как да се справя със следния проблем:
Опитвам се да кача PDF файл и когато той е по-голям от 2 МB резултатът е безкрайно чакане!

Какво съм направил:
Създал съм file поле в Article с допустими разширения txt,pdf
Задал съм разрешен лимит от 32 МB
Променил съм опциите в php.ini upload_max_filesize = 40MB и post_max_size = 40MB

Пробвах два файла с различна големина 8MB и 20МB и не успяват да се качат в Drupal

Бихте ли споделили вашето решение?
Благодаря, предварително!

Тагове:
0
Drupal
agogo avatar agogo 12 Точки

Проблемът бе в уеб сървъра! Имаше ограничение в размера! Сега вече работи!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.