Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

milkopg avatar milkopg 47 Точки

Изпит за онлайн студенти на 15.10

Здрасти, Димитър,

може ли да дадеш повече информация как ще се проведе изпита за студенти, които не са присъствено. Това ми е втория онлайн курс, в който участвам. На първия защитата беше по скайп, като получихме на имейла ориентировъчен час на защитата, добавихме скайпа на софтуни и презентацията беше изцяло онлайн.

По този начин ли ще се проведе курса?

Трябва ли да се идва до СофтУни присъствено?

Ще има ли списъци с ориентировъчен час да се избегне кисненето на всички кандидати в залата?

На реален телефон ли трябва да се пусне приложението или може и на емулатори?

Кога се предава проекта? В сайта на СофтУни на курса, няма линк за качване! Или този zip файл се доставя при теб непосредствено преди изпита?

Ако има някой, който е минал вчера ще съм благодарен да сподели малко инфо?

 

 

Тагове:
2
Android Development 11/10/2016 10:51:18
mitkoI avatar mitkoI 70 Точки

Здравей Милко,

присъствието е задължително и да проекта се предава на място при мен като ми дадете линк към github където ще го свалям после.

За всеки изпита ще отнеме от 10-20 мин и ще ги карам последователно по списъка който имам.

Изпита има следният формат:

- Разказваш ми проекта като ми го показваш на реален телефон в много краен случай на емулатор.

- Гледаме код и ми обясняваш

- Отговаряш ми на 15-30 въпроса свързани с материала (подготвил съм бланка с над 1800 въпроса би трябвало да ми стигнат за всички да бъдат различни)

- Оправяш 2-3 неща по проекта който аз преценя на живо в залата в рамките на 30мин. (Ако използвате външни билиотеки бъдете сигурни,че ги разбирате понеже това също може да ви изиграе лоша шега)

Утре вечерта ще обявя списък на защитите с точни часове за всяко потребителско име.

Моля,четете си хубаво конспекта за изпита и задължителните условия към него,понеже при липсващи неща по проекта няма да ви допусна,също така проверявайте за бъгове и крашове приложението си ако намеря такъв драстично ще ви намаля точките спряко категорията от конспекта в която се намират.

1
verito898 avatar verito898 265 Точки

Кои от нещата са задължителни? Аз гледайки във листа там няма нещо което да пише, че не е задължително ? 

0
mitkoI avatar mitkoI 70 Точки

Здравейте verito898,

именно това визирах.

 

Поздрави,

Митко

 

0
verito898 avatar verito898 265 Точки

Да де ама това значи ли че например ако имаме 3 от 4  gestur-a (толкова са в изискването на проекта) например няма да ни се преразгледа проекта или просто няма да се вземат всички точки за gesture имплементацията ?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.