Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

topchica avatar topchica 14 Точки

Daz Studio ?

Само аз ли имам проблем със сайта на Daz Studio  ? и неможе да се свали програмата ?

Тагове:
0
3D Animation
topchica:
Проблема беше от сървара им, но го оправиха
moirane avatar moirane 11 Точки

Кажи какъв е проблема по-точно? Ако след като се регистрираш не ти се сваля автоматично Install Manager-а, то като си влезеш в My account ти излиза прозорец за сваляне на инсталера. Не знам дали съм полезна :-) Иначе аз всеки път като се опитам да подкарам програмата и ако в същия момент ми работи и uTorrent-a нито сайта на ДАЗ ми тръгва, нито мога да се логна в самата програма. Трябва да спра всичкия си трафик... Голяма тъпотия :-(

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.