Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Индивидуални уроци по програмиране: има ли интерес?

Колеги,

Планираме да пуснем нова услуга в СофтУни: индивидуални уроци по програмиране. Става въпрос за обучение с 1 студент и 1 обучител, с цел подготовка за изпити и наваксване на пропуснат материал.

Обучители ще бъдат топ студентите от СофтУни. Ще се плаща 20 лв. на час, от които 10 лв. отиват за обучителя и 10 лв. покриват организационни разходи.

Има ли интерес към идеята? Питам и от двете страни. Има ли навитаци да дават частни уроци? Има ли навитаци да ползват частни уроци, например да се готвят за изпити? Ценовата схема изглежда ли ОК? Дайте мнение, за да преценим как да дейстаме с този проект.

papi_nedqlkov avatar papi_nedqlkov 3 Точки

Страхотна идеа.Днеска си го мислех и бях готов да пиша във форума за това.Аз бих се съгласил с това да има частни уроци,защото ще бъде в голяма помощ за студента.Цената е нормална.Надявам се проекта да се реализира.

1
alek1339 avatar alek1339 57 Точки

Аз имам нужда от помощ с ооп-то и ако някой е навит да казва, защото най ме се справям сам...

1
katia111 avatar katia111 4 Точки

Здравейте, предстои ми изпит по КПК и имам нужда от частни уроци. Желаещите да преподават може да се свържат с мен на 0882 364 739 или katia111@abv.bg.

Благодаря предварително.

0
RuslanRusev avatar RuslanRusev 1 Точки

Добър ден,

Имам нужда от помощ по C++ и Java, не са на професионално ниво, но трябва да се подготвя добре за изпит!

Нека обучител с желание да преподава срещу съответното заплащане да ми пише на:

скайп: viper68200 или SMS на 0883773077

Благодаря

0
Milena_81 avatar Milena_81 1 Точки

Здравейте,

Аз съм Милена Анчева, студент он-лайн обучение - Tech Module, Programming Fundamentals may 2016.

Имам затруднения с материала и по-конкретно решението на задачи със списъци и матрици. Разбирам логиката и алгоритъма на вече решени задачи, особено разясненията от видеата /по време на лекции и упражнения/, но първият ми проблем е да разбера правилно условието, след това да си конструирам собствена логика - алгоритъм за решение на задачата.

За това се нуждая от допълнителна помощ, под формата на частни уроци. Стига да важи все още тази идея и да се намери желаещ, който да се ангажира с това. Разбира се, срещу заплащане. :)

Важно е да допълня също, че живея в Пловдив. Което означава, че най - удобно е да осъществя он-лайн контакт в скайп и пр...

Оставям си координати за връзка: email: milena_81@mail.bg, skype: milenka_81.

Предварително благодаря,

Поздрави, Милена Анчева.

0
Redeemer avatar Redeemer 1 Точки

Привет хора,

обучавам се във онлайн форма  и до момента успявах да се справям , но с напредването на материала започнах да изоставам. Затрудненията ми са във работа с матрици(вкл. назъбени), вложени структури от данни, речници и сортиране. Някой, ако има възможност и желание да пише едно лично съобщение да се разберем за детайлите.  

Поздрави.

Т.Ташев

0
SUSANA avatar SUSANA 1 Точки

Здравейте!

Имам интерес за този вид обучение. Моля да се свържете с мен възможно най-скоро. БЛАГОДАРЯ!
Имам нужда от човек с който да уча C#, HTML, QA, (всеки от лекторите-учителите за всеки желан от мен модул може да е различен, а може да е един стига да има познанията, желанието и времето.. нямам претенции). Частните уроци мисля да са отделно от курсовете и модулите на които ходя в SoftUni и да ходя на изпитите и там.
Писах и e-mail разговарях и на рецепция, но без ефект.. за това пиша и тук колкото и стара да е темата.. 
БЛАГОДАРЯ за отделеното време и внимание!

susana @ abv . bg

0
desislava777 avatar desislava777 165 Точки

Здравейте. Моето мнение е, че индивидуалните уроци не са излишни. Дори напротив така ще се затвърдят стари знания и ще се добият нови. Тези занимания ще са особено полезни за хора, които проявяват много задълбочен интерес към необятния и загадъчен свят на програмирането. Добре би било напреднали програмисти да обучават начинаещи. Цената също е добра.

0
rumyn avatar rumyn 8 Точки

Здравей те!

Със сигурност ще се възползвам от този метод на обuчение , само да се преместя скоро в София и ви усигурявам не един а двама часни ученика. За сега съм във Варна и ако СофтУни има лектор коитo  желе да се занимават с мен в този град ще ми е приятно да разменим: от лектора знания от мен финансова подкрепа :) едната област която ме вълнува е C# .

0
emiliyan.stoilov avatar emiliyan.stoilov 1 Точки

Здравейте !

Дали има някой, който да се навие да го потормозя някои и друг час за Java OOP Advanced ?

0
sivancheva avatar sivancheva 11 Точки

Според мен е добра идея, както има уроци по английски и математика, защо да няма програмиране? На мен лично като он-лайн студент много ми липсваше на няколко пъти да има кого да питам за някои задачи, ама не по форум и фейсбук, защото там докато с разберем, обясним и тн. накрая сама намирах отговорите, но коства много време. Та аз лично бих се възползвала от такава опция :)

0
04/01/2018 11:45:21
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.