Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

aslv1 avatar aslv1 304 Точки

[Problem with Judge] [Homework] Functions, Triggers and Transactions

Здравейте!

Днес започнах да правя домашното Functions, Triggers and Transactions. До 5та задача всичко беше добре, но след това Judge-а не обработваше предадените решения. Така беше и през по-голямата част от изпита.

В тази връзка, тъй като в срока за предаване на домашни нямахме възможност да го направим, моля срокът за предаване на домашни да се удължи (например с три денонощия). Моля за вашето разбиране smiley

Желая ви приятно проверяване на изпита!

Тагове:
0
Databases Basics
valcho62 avatar valcho62 178 Точки

Колега, това че си оставил домашните за деня на изпита не говори добре за желанието да учиш. Само не казвай " Нямах време" . Аз работя и съм зает, но освен домашните си реших и пробния изпит и 3 от старите изпити.

-2
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

Колега, браво на тебе, че си се справил със домашните, въпреки заетостта ти.

Но не мислиш ли, че е отговорност на всекиго да прецени кога (преди крайния срок) да си решава задачите?

Както аз не съдя никого, че Judge-а не работеше, така и аз не искам да не бъда съден за молбата си, която формулирах в темата.

Желая успех на всички! Мисля, че ако си помагаме взаимно, всички ще извлечем ползи за себе си.

1
Rextor92 avatar Rextor92 149 Точки

Всъщност и аз мислих да напиша нещо, но се спрях заради възможните минусчета. 
Принципно съм ЗА кратко удължаване на срока - Judge не работеше окей и в събота, и в неделя, и аз не качих цялото..

Математиката обаче не излиза :D "последния ден започнах да пиша домашното"... "нямаше judge"... "удължете срока с три дена"

0
17/10/2016 21:46:03
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.