Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Lyubo avatar Lyubo 172 Точки

Препоръка/молба към лектора на курса Linux System Administration

Здравейте, забелязах че след като светнахте лампите надписът на дъската стана четим, ако можете на следващите лекции светвайте лампите в началото на лекциите за да можем да гледаме какво пишете на дъската.

 

Поздрави,

Любо

Тагове:
0
Linux Курсове
MMQuants avatar MMQuants 68 Точки

Още една препоръка към лектора. Моля направете цвета на конзолата Ви да е inverse(тоест да е бяла с черни надписи) и ако може шрифта да е по-голям. По този начим мисля, че ще се вижда по-добре заради по-големите букви и по-подходящия контраст.

Благодаря.

1
MMQuants avatar MMQuants 68 Точки

Искам да помоля лектора да записва видеото(екран) с по-висока резолюция от 480p, защото някои неща се виждат трудно  с това качество. Би било добре ако качеството е 720p  и нагоре.

Благодаря

0
VihrenTodorov avatar VihrenTodorov 1 Точки

То мисля че видеото е с по-голямо качество но като го embed-нат в уебсайта и стои на ниското качество. (А в youtube е не е достъпно като публично видео). 

 

 

0
zgoto avatar zgoto 2 Точки

Би било прекрасно, ако ги качат с по-високо качество, защото наистина не се чува. Пробвах доста неща, даже случайно имам едни професионални слушалки, но не се разбира повечето време. Само когато микрофонът е в определено положение явно.
Edit: най-накрая намерих начин, с друг браузър.

0
02/01/2017 15:48:15
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.