Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

g_todorov avatar g_todorov 106 Точки

Windows - и спрени от поддръжка

Здравейте колеги,

моля по-запознатите от Вас да напишат тук кои от уиндоусите спрени от поддръжка са  предоставени от Майкрософт за свободно ползване(не упражняват вече защита на авторското право ако да кажем тази ОС се използва в институции като училища) и има ли изобщо такива или това са само слухове. Също така ако действително има такива уиндоуси публикуваите тук официални линкове които потвържадват това. Предварително благодаря за отговорите.

Тагове:
0
Общи приказки
vancho avatar vancho 430 Точки

Аз не съм чул подобно нещо. Даже и ТУК пише, че ако има такива версии, се продават до изчерпване на наличностите им.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.