Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Нотификация при получен коментар към домашно

Здравейте, 

Дали е възможно да получаваме нотификация, когато някой ни оцени домашно (както при отговор или коментар във форума)? В момента проверявам ръчно за всяко от домашните дали случайно нямам нов коментар към него.

Понеже няма краен срок за оценяване може в последната седмица някой например да реши да оцени няколко домашни от първата или втората седмица. Конкретен пример, чак днес получих първия си коментар към домашното от лекция 3, а малко преди това получих коментар към 4-тото домашно. Т.е. налага се действително да проверявам всички минали домашни и всяка седмица ще става все по-досадно. Ако се автоматизира това нещо ще е доста облекчаващо, особено за хората, на които им е важно да видят малко обратна връзка за свършената работа.

Хубава вечер!

mclaud85 avatar mclaud85 28 Точки

Много добра идея , ще бъде наистина полезно . Аз проверявам през ден два за нови коментари и понякога си е досадно.

1
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

+1 Колега.

Напълно съм съгласен на подобна инициатива, защото мисля че би било много по-удобно за всички.

0
ti4o.bs avatar ti4o.bs 16 Точки

Или поне да има индикатор на страницата /еди колко си оценки по вашето домашно/

3
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

Току-що получих нотификация за проверено домашно и много се изкефих, че е направено толкова бързо! Браво и благодаря : )

1
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

Молим! :-) Приятно използване на функционалността и при проблеми пишете тук. :-) :-P 

2
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

И аз получих нотификация и се изненадах, че толкова бързо е свършена работата. Поздравления и благодарности!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.