Loading...
Pand0ra avatar Pand0ra 42 Точки

Аз не виждам нито домашни, нито видео. Вероятно имат технически проблем.

0
krasigarchev avatar krasigarchev 0 Точки

Да но Аз не намирам домашни за самия модул от началото на курса!

0
Pand0ra avatar Pand0ra 42 Точки

Аз виждам домашните и видеата от предните 2 занятия. В такъв случай пиши на info@softuni.bg :)

0
rraykov avatar rraykov 1 Точки

Аз виждам видеата но на мястото за домашни виждам надписа "Няма домашни".Това е така защото наистина няма или и при мен има някакъв проблем ?

Благодаря!

0
pl.ignatov avatar pl.ignatov 1 Точки

Домашни за предаване няма по принцип. Само леки задачки за упражнение към всяка тема. :)

0
06/04/2017 14:18:40
krasigarchev avatar krasigarchev 0 Точки

Нека Pand0ra да каже дали вижда домашни за предаване, защото ми е странно.

Благодаря предварително

 

0
mngeorgiev avatar mngeorgiev 1 Точки

Здравейте,

Нещо явно и аз не мога да се ориетирам в предаването на домашните. Никъде не мога да намеря как да ги кача на сайта.

Може ли някой да даде малко повече информация ?

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.