Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Vlado23 avatar Vlado23 7 Точки

Проблем с VS терминала

Отскоро като си цъкам ctrl и f5-а и ми излезе терминала, като тръгна да пиша нещо вътре си чакам едно 25-30секунди преди да ми визуализира това, което съм написал, дори без да съм събмитнал.Бях с 2015-а, смених на 2017-а, ама не е било от версията :D Някакви идеи?

Тагове:
0
Общи приказки
sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

Пробвай да добавиш в антивирсната папката с проектите на  VS  като изключение да не я сканира.Намираше се някъде в документи.....

0
Vlado23 avatar Vlado23 7 Точки

Опитах, но не става.Сложих накрая и цялата vs в exceptions, но без особен ефект.

0
sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

https://blogs.msdn.microsoft.com/willy-peter_schaub/2010/09/15/if-you-have-problems-with-tfs-or-visual-studio-flush-the-user-cache-or-not/

0
Vlado23 avatar Vlado23 7 Точки

Почистих всичко, и като цяло отделно около 8гб кеш изхвърлих, но пак без резултат.

0
13/06/2017 17:50:44
sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

Пробвай това намерих го в stackoverflow

  1. Go to Tools -> Options -> Text Editor -> C# -> Advanced and uncheck Enable full solution analysis

  2. Go to Tools -> Options -> XAML Designer -> General and uncheck Enable XAML Designer (requires restart of Visual Studio)

  3. Go to Tools -> Options -> Text Editor -> All Languages and uncheck Enable CodeLens

  4. Go to Tools -> Options -> Debugging -> General and disable Enable Diagnostic Tools while debugging

0
Vlado23 avatar Vlado23 7 Точки

Пак не става :D Нямам Go to Tools -> Options -> Text Editor -> All Languages and uncheck Enable CodeLens

,но другото го разцъках.Цял ден чета из нета различни решения, пътища ли не сменях, какво ли не опитах вече, не става.И ми бави само във VS, другаде няма проблем.Свикнал съм си като пиша нещо да си го проверявам почти на всеки ред и с това бавене направо ми къса нервите.Вместо работа за 2секунди, ги правя на 35.Намерих няколко човека в нета с моя проблем, но са или стари теми, или са без решение, или са с решение, което не работи при мен :D Полудявам вече :D 

Сто процента накрая ще се окаже даже някоя простотия.

0
sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

За колко време ти билдва?Даи някакви харастеристики може да си с пентиум 3 :D или твърдия диск да ти е много бавен.Пробваи да пробваш да смениш от debug на release.При мен ми бави така като натисна F5 във VS докато се отваря прозореца за променливите locals и това за изпозваната памет

0
Vlado23 avatar Vlado23 7 Точки

Билдва си бързо, дава си Build: 1 succeeded, 0 failed, 0 up-to-date, 0 skipped и излиза кц веднага, чакам си 30секунди, че да мога да пиша, или да ми визуализира това, което съм написал.Сега обаче като каза, пробвах и след като е билднало веднъж и след това няма промени си ми го отваря без да бави и без да чакам.Направя ли обаче някаква промяна и/или го сейфна пак почва.

Машината отговаря на recommended requirements, не би трябвало да е от нея.Не съм и пуснал много неща, че да я товаря.Реално съм само с хром и вс цял ден.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.