Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

milen8204 avatar milen8204 296 Точки

Какво се случва ако не се явя на изпит на някой курс?

Здравейте колеги,

Изкам да попитам какво се случва, като не мога да се явя на изпита за JavaScript и пропусна курса като цяло в момента съм ангажиран и можех еднинствено да подготвя първото домашно от курса. Знам, че има предвидено време за поправитела сесия, но ако може нещо по - конкретно да се каже. По време на други курсове ли ще е или просто ще има дати за допълнителни изпити. Благодаря

1
Общи приказки
Anonymous:
На въпроса е отговорено.
Petya avatar Petya 2461 Точки
Best Answer

Здравей,

Ще ти копирам коментара ми от тази тема. Става дума за друг изпит, но идеята е същата:

"Ето какво следва, ако не си си взел Java Basics изпита: продължаваш да участваш в обучението, има още 3 курса от нивото. Ако останеш само с един невзет, можеш да продължиш в ниво 2 и да се стремиш да си взимаш изпитите за професията, която те интересува. Ако искаш да получиш диплома за завършено 2-годишно обучение при нас (6-те нива) трябва да си си взел абсолютно всички изпити. За целта в края на ниво 1 ще организираме една поправителна сесия за всички, които не са успели да вземат някой изпит от нивото. Ако и тогава не го вземеш, ще можеш да се явиш с другия випуск наесен. След първия изпит по определен предмет, всеки следващ се заплаща."

Поправителната сесия ще бъде между 1 и 7 септември 2014 г.

3
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

Най важното мисля е да си вземеш изпита. Дали ще е на поправка или на редовна дата, няма значение. Ако нямаш присъствия на курса, би трябвало да ти намалят оценката, с малко, 5% мисля.

По въпроса за датите нищо не мога да ти кажа. До сега винаги е имало поправка точно след изпитите за всеки курс. Отделно ще има и обща поправителна сесия, септември месец мисля, преди да се запише, ниво 2.

1
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Официалната информация е, че поправителната сесия ще бъде от 1 до 7 септември.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.