Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Monteso avatar Monteso 1 Точки

Проблем при стартиране на уеб приложение чрез Visual Studio

Здравейте, колеги, Аз съм от новаците в Programming Basics with C# - септември 2017, така че ще ви помоля да ми простите, ако темата ми не отговаря на правилата.
В момента се опитвам да изпълня 8-мо упражнение, в което трябва да създадем уеб приложение. Проблемът ми е, че когато се опитвам да го стартирам(ctrl+F5), VS отказва да го направи, изписвайки следната грешка:
http://store.picbg.net/pubpic/E7/D1/d73d223d5c21e7d1.png
Някой знае ли на какво се дължи ?
С Windows 7 съм, и използвам Visual Studio Ultimate 2013, ако има някакво значение.
Благодаря предварително :)

Тагове:
0
Programming Basics 11/09/2017 01:25:27
ioannah avatar ioannah 18 Точки

Пробвай тези неща: 

Рестартирай visual studio.Първото което е - задай проекта като start up project ако вече не е зададен.

Направи си акаунт във Visual studio и влез в него - виждам че нямаш а това също понякога създава проблеми при уеб приложенията.

 (TOOLS -> Attach to process (ctrl + ALT +p)) и избираш w3wp.exe или IIsExpress.exe) - опитай ги тия неща и виж дали работят.

0
11/09/2017 08:27:14
Monteso avatar Monteso 1 Точки

Всъщност грешката се оказа провокирана от един мой навик, който май ще се окаже вреден. Обичам да изключвам Internet Explorer от windows компонентите, тъй като не го използвам. Сега го включих, рестартирах компютъра и проблема бе решен.

Благодаря ти, че се опита да ми помогнеш.

0
12/09/2017 00:17:43
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.