Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

angels82 avatar angels82 32 Точки

Качване на домашни

Здравейте,

И аз да се присъединя към предишните въпроси на колегите - моля, дайте някакво разяснение за качването на домашните. Къде трябва да се качват - в Judge или в сайта на курса? 

Тагове:
0
PHP Web Development Basics
batsimo avatar batsimo 1 Точки

В сайта на куса. Те ще се проверяват ръчно.

0
userxnme avatar userxnme 31 Точки

Здравейта колеги, тъй като карах предната инстанция на курса, и ми се налага да повторя изпита, но нямам достъп до сегашната, можете ли да ми изпратите само упражненията до момента за да видя дали са различни, с цел разнообразие и по-добра подготовка.

Благодаря.

0
ZTimofeev avatar ZTimofeev 1 Точки

Ами дай някаква връзка с теб :)

От профила ти тук може да виждаме само, че си от БГ, Шумен и че си мъж.... Токолва :) 

Това в случай, че все още не си получил това, което те интересува.

0
iwanovw avatar iwanovw 7 Точки

А как става оценяването? Качил съм няколко домашни, сроковете за оценяване изтекоха, но нямам оценени все още. 

0
30/09/2017 08:08:35
Rakamishu avatar Rakamishu 4 Точки

Аз също бих искал да се включа с един въпрос - длъжни ли сме да оценяме домашни и има ли някаква минимална бройка?

0
30/09/2017 06:08:31
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.