Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nedjo avatar nedjo 53 Точки

Заплащане за приемен изпит C# Basics юли 2014.

Здравейте.

Търся информация за заплащане на приемен изпит C# Basics юли 2014, който ще се проведе на 22.08, но не мога да немря никъде нищо. Изпуснал ли съм срока или тепърва ще се заплаща?

1
Programming Basics
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки
Best Answer

Плащането ще бъде пуснато през деня на 11 август 2014 г. ;)

1
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

Би трябвало да ви уведомят по имейл относно това. Провери си пощата и ако не си получил инфо, значи тепърва ще се заплаща.

0
nedjo avatar nedjo 53 Точки

Проверявам си я редовно, но уви - нищо. Изпитът е след десет дена и поне според мен би трябвало да се появи някаква информация.

0
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

В момента от SoftUni са във ваканция (от 2 до 10 август). Предполагам, че след това ще получите информация.

0
Ellnita avatar Ellnita 52 Точки

Здравей,

Те вече изпратиха и-мейли. Може нещо да не си го получил, за това ето текста, който те интересува:

Приемният изпит ще бъде на:

  • 22 август от 10:00 до 16:00 часа;
  • 26 август от 16:00 до 22:00 часа.

 Плащането за изпита по C# Basics, ще бъде активно от 11 август 2014 г. Ще може да изберете един от 4-те начина на плащане:

  • В брой на място в офиса до залата ни в Хаджи Димитър (виж на картата);
  • По банков път (ще получите мейл с нашия IBAN и подробни инструкции, ако изберете този начин на плащане);
  • Чрез ePay.bg;
  • Чрез EasyPay.

Тези от Вас, които са се явили на 25 юли, но искат да се явят и на поправката (да си повишат оценката), ще заплатят такса за изпита в размер на 20 лева. Онази от Вас, които не са се явили на 25 юли, но са заплатили 50 лева за изпита, няма нужда да плащат такса отново (тя е валидна).

Поздрави

2
nedjo avatar nedjo 53 Точки

Ами аз нямам и-мейл. Искам да платя по банков път. Ако и утре нямам и-мейл пак ще пиша.

0
dakata666 avatar dakata666 3 Точки
Все още може ли да се плати и да се явим на изпита или вече не е активно ?
0
Krissycherrybomb avatar Krissycherrybomb 5 Точки

А каква е разликата между явяване на 22-ри или 26-ти?

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Няма разлика - избираш си по-удобната за теб дата и час. Можеш обаче да се явиш само на една от датите, не и на двете :)

1
stefoto avatar stefoto 51 Точки
А ако избера по банков път мога ли да платя с онлайн банкиране? Трябва да се попълват полета като "задължено лице", които не присъстват в нормалното нареждане на превод. Превод към бюджета ли трябва да се направи?
0
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

И аз ползвам online банкиране и винаги при преводно нареждане през online банкиране системата автоматично ти попълва имената в полето "Наредител", като това поле е заключено и по никакъв начин не можеш да го редактираш. Дори и да ползваш друга банка пак съм сигурен, че автоматично се попълва това поле. При мен има 2 полета, в които мога да въвеждам свободен текст по желание:

  1. Основание за превод - информация за получателя - в това поле въвеждам номера на плащането, което се генерира от SoftUni и "ТАКСА ЗА ОБУЧЕНИЕ". Пример: 123456789 ТАКСА ЗА ОБУЧЕНИЕ
  2. Още пояснения - тук въвеждам ЕГН и потребителско име. Пример: 9001011234 ivan.ivanov

След като получат превода от SoftUni ръчно преглеждат превода и ти отразяват в профила, че си платил таксата и в профила ти статуса на плащането става Успешно

1
14/08/2014 14:45:03
samuanne avatar samuanne 6 Точки

След като сме извършили плащането, как трябва да потвърдим на коя дата ще отидем, или просто отиваме на която ни е по-удобна?

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Записването за дата и час на изпита се пуска няколко дни преди самия изпит. Предполагам както и досега ще получите имейл кога ще бъде активно записването и в сайта ще ви се появи оранжево каре, което ще ви покани да направите избор.

2
daridobi avatar daridobi 1 Точки

Може ли да ми кажете до коя дата трябва да се плати за приемния изпит?

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Плащането трябва да бъде осъществено до 17 август (неделя). Има 4 начина на плащане: в брой на място при нас в офиса, по банков път, чрез epay.bg и чрез EasyPay. Имайте предвид, че в събота и неделя администрацията не работи и няма да можете да платите в брой. 

1
tsvetelin.tsvetanov.9 avatar tsvetelin.tsvetanov.9 13 Точки

Добре, защо никъде не пишеше до кога е срока за плащане? ...сега има ли как да платя другата седмица, тоест от 18ти?

0
16/08/2014 18:00:36
Petya avatar Petya 2461 Точки

Пише го в мейлите, които сме пратили. Това е официалният канал за комуникация със студентите, няма как да е публична информация, защото това не е нещо, което вълнува всички потребители на сайта. Може да платиш и в понеделник, да.

0
ivelin_m avatar ivelin_m 0 Точки
А след като сме платили успешно за изпита, откъде трябва да се запиша дали на 22-ри, или 26-ти ще отида?
1
Petya avatar Petya 2461 Точки

Другата седмица, на всички, които са платили до 17 август, ще пратим мейли и ще има съобщение в оранжево каре, което ви приканва да си изберете ден за явяване на изпита.

1
daridobi avatar daridobi 1 Точки

След като съм превела парите ... трябва ли да заявя някъде за това ?

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Не - изчакай един-два дни /време необходимо за получаване на превода и обработка от СофтУни/ и в профила ти статуса на плащането ти ще бъде променено от "Потвърдено" на "Успешно".

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.