Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dvdty avatar dvdty 497 Точки

Единствената дума която виждам на килирица е "октомври".

-1
villyjord avatar villyjord 175 Точки

Предостатъчна е. Показва липса на внимание към детайлите -> излага СофтУни и притежателя на сертификата.

4
aggeorgiev avatar aggeorgiev 326 Точки

Здравейте, 

месеца в моя сертификат е на латиница  " Arpil "  surprise. Явно съм изпуснал учредяването на този месец.

А излагацията ще я поправят рано или късно (до преди няколко месеца сертификати или нямаше или изглеждаха зле). Хората от екипа четат форума и си правят изводи.

Успех на всички и весели празници!

1
15/12/2017 22:36:29
Knightwalker avatar Knightwalker 38 Точки

Според мен лесно ще се оправи, тъй като виждам че сертификатите генерират HTML. Имах абсолютно същата грешка и на моя сертификат, но в последствие са я оправили дори без да забележа. Просто трябва да се има на предвид, че сме хора и се греши, ако им пишеш е-майл на съпорт-а съм сигурен, че веднага ще ти я отстранят.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.