Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Georgi_M_Georgiev avatar Georgi_M_Georgiev 4 Точки

Associative Arrays: 08. User Logs - judge

Здравейте,

моля за помощ по задача 08. User Logs.

Това е кода ми: https://pastebin.com/xqEmRXNX

В VS кода се компилира, работи и по примерите връща очаквания изход.

В judge обаче ми връща Compile time error. А в details имам:"

Compiled file is missing. Compiler output: C:\Windows\TEMP\ExecutionStrategies\p5x3j1dj.evc\tmpA426.tmp(22,46): error CS1503: Argument 1: cannot convert from 'string' to 'char'
C:\Windows\TEMP\ExecutionStrategies\p5x3j1dj.evc\tmpA426.tmp(24,48): error CS1503: Argument 1: cannot convert from 'string' to 'char'

"

 

0
Module: C# Advanced
VasilValchanov avatar VasilValchanov 555 Точки
Best Answer

.Split("=") => .Split(new char[] { '=' })

0
Georgi_M_Georgiev avatar Georgi_M_Georgiev 4 Точки

Благодаря ти! Смених и отново в VS върви според очакваното, в judge обаче 0/100 Runtime error...загубих достатъчно време с тази задачка, и се отказвам от нея кой знае каква особеност е.

0
Georgi_M_Georgiev avatar Georgi_M_Georgiev 4 Точки

Докарах го до 27/100, видях че в judge очаква "end" а в условието на задачата е "End". Кой знае каква особенност ще да е, зарязвам я. Благодаря ти пак за отделеното време!

0
VasilValchanov avatar VasilValchanov 555 Точки

Разгледай това решение и го дебъгни, близко е до твоето, може да ти помогне.

1
16/12/2017 22:35:11
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.