Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

rabota85 avatar rabota85 15 Точки

PHP - exam prep.: IMDB проблем с визоализация - [РАЗРЕШЕН]

Здравейте колеги, имам проблем с PHP, когато трябва да се визоализира излиза все едно е без CSS и Bootstrap. Това се получаваше при блога на PHP, при калкулатора и сега пак. Ако някой има идея защо става така, ще съм благодарен. Какво ли не пробвах, дори преинсталирах PhpStorm-а и пак така. Един колега пусна кода ми на неговия комп. и си тръгна всичко ОК. Предполагам че проблема не е в самия код, а нещо на моя лаптоп 

Тагове:
0
Софтуерни технологии 02/01/2018 13:00:34
lapd87 avatar lapd87 103 Точки

пусни кода и някакви скрийншотове, така трудно някойще помогне :)

0
rabota85 avatar rabota85 15 Точки

Ето това е визоализацията и грешката: ЦЪК Кода съм го писал едно към едно с лекциите.

Ето ТУК  се вижда, че папката style.css е празна, а в PhpStorm-а си е наред.

0
20/12/2017 09:43:23
Jeliozver avatar Jeliozver 356 Точки

Най-вероятно е свързано с права на достъп и самия windows блокира трансфера на файла от сървъра към браузъра. Пробвай да стартираш xampp като администратор и спри UAC.

0
rabota85 avatar rabota85 15 Точки

Нищо не помогна, това се случва само при PHP на другите технологии си е ОК

0
SlavyanaChonovska avatar SlavyanaChonovska 48 Точки

Аз имах подобен проблем само че на C# и просто отваряйки го с друг браузер тръгна

0
rabota85 avatar rabota85 15 Точки

За съжаление и през мозила е същото

0
rabota85 avatar rabota85 15 Точки

Да се похваля с успешно взет изпит и че проблема е решен. На самия изпит се оказа, че не е само при мен така. Та причината да не се показва CSS-a е когато в пътя на проекта има кирилица, при мен това беше "user name" на лаптопа . Дано съм помогнал, че голямо ровене му ударих и много нерви.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.