Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Mihailt0 avatar Mihailt0 0 Точки

Programming Fundamentals - Objects And Classes - Student Groups

Здравейте, от няколко часа се мъча на тази задача и не мога да я направя прилично. Judge ми дава лимит памет, пробвах какво ли не, но не мога да го оправя. Ето го кода ми - https://pastebin.com/tUpyB31Z Ако може някой да окаже малко помощ ще бъда много благодарен!

0
Programming Fundamentals 02/01/2018 04:08:09
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

колега,май излишно си го усложнил с  3 класа, вкарай градовете и студентите в речник. Реално за да ти дава лимит памет има 2 варианта,докато направиш всички  превърщания надминаваш определения за задачата кеш и ти връща грешка дори при теб да работи нормално. И другото е пробвай с някакви по различни числа като Long примерно,понякога нарочно слагат unit тестовете с такива крайни случай и твоя инт ще изгърми защото ще се препълни и нулира.

0
Mihailt0 avatar Mihailt0 0 Точки

Благодаря колега, но не мисля, че в 3те класа е проблема. В hint-овете на задачата също е казано да се направят 3 класа, видях и други решения, които също са с 3 класа и ползват int. Сравнявам, сравнявам, уж всичко горе долу същото, а все не ми се получава в judge. Някой ако успее да намери проблема ще му бъда много благодарен.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.