Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Flucg avatar Flucg 16 Точки

[HOMEWORK] BASIC CRUD JUDGE не работи.

Здравейте,

Днеска сколасах да напиша това домашно (последен ден все пак :D ), но judge падна преди час и не мога да си предам последните задачи.

Ето pastebin: 

https://pastebin.com/igb4rk0K

Реално абсолютно не ме интересуват оценки, а още по-малко "точки". Но се чувствам прецакан, защото днес си бях поставил за цел да напиша това домашно. 

Поздрави. 

Тагове:
0
Databases Basics - MySQL
Ivelin_P avatar Ivelin_P 25 Точки

До колкото знам Judge няма да работи за около 3 часа за профилактика. :)

0
06/02/2018 00:02:58
Flucg avatar Flucg 16 Точки

Хубаво е да има профилактика. Ама и съобщения да има ще е хубаво. Иначе в момента работи, но е някаква стара "база". 


Здраве да е. Аз исках пред съвестта си да съм чист и да си постна решенията преди 23:59:59. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.