Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

IvayloIvanov2 avatar IvayloIvanov2 0 Точки

Нямам възможност да се явя на изпит

Здравейте,

Уча в СофтУни от вече година и половина и съм преминал няколко модула от обучението. Досега бях част от JS Core модула и съм преминал през първите 2 курса от него(JS Fundamentals, JS Advanced) с оценки над 5, но нямах възможност да се явя на изпит за последния курс от модула: JS Apps.

Сега обаче нямам възможност да се явя на поправката на същия изпит, която е утре. Излезна ми неотложна работа и тъй като дори не съм близо до София вмомента, аз не мога да отида на изпита. 

Въпросът ми е, дали от неявяване на редовен и поправителен изпит ще ми се запише оценка 2.00 в профила с оценки от всички курсове, което ще ми развали общия успех в академията, или ще имам възможността да се явя на поправителен изпит със следващия модул, който минава през JS Apps?

Благодаря!

0
JavaScript Applications 27/04/2018 13:34:22
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки
Best Answer

ще ти остане като невзет и да ще ти свали успеха но какво значение има ? и после на поправка може да е явиш на всяка дата срещу 20 кинта.

0
IvayloIvanov2 avatar IvayloIvanov2 0 Точки

Тоест, ако сега не се явя на поправката ще ми остане с 2?

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

е не пише 2 но стои не взет,и намаля средния успех,не че това има някакво значение реално на кои му пука за тези неща.

Аз имах технически проблем на ооп басик изпита миналия месец и ми остана така и смъкна средния успех,вчера го взех и всичко е ок.Но нямаше 2ка просто невзет.

Но общо взето все тая поне на мен ен ми пука за тея неща

0
27/04/2018 15:43:46
IvayloIvanov2 avatar IvayloIvanov2 0 Точки

На мен не ми пука заради самия успех, пука ми, защото съм стипендиант и ако успеха ми падне под 5.00, дължа неустойка на СофтУни. Макар, че и с 2-ка няма да ми падне толкова много, не ми се искаше да стигам до границата. :) 

Благодаря, това исках да разбера. :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.