Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

[Technical Issue] Eclipse - Не импортва папка bin и клас файловете

Някакъв много странен бъг се появи в Еклипс. Какъвто и проект да импортна, не вкарва папката с класовете. Макар че я има в самата директория на проекта - bin. Поради тази причина не мога да компилирам и стартирам нищо. На някого случвало ли му се е и как се оправя?

 

Благодаря предварително

0
Java Advanced 19/09/2014 21:55:05
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

За проекти от домашните за проверка ли говориш?

Ако е така е възможно в домашното да не е качен целия проект, а само src и bin файловете. Това може да провериш като си направиш видими скритите файлове и ако нямаш файлове .project и .classpath и папка .settings /те се намират в основната папка на проекта/ значи не е предоставен целия проект.

 

В този случай - направи си твой проект в Еклипс, копирай си кода от java файловете в src и така проверявай домашното. Поне аз така правя.

0
19/09/2014 21:10:27
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Папка bin не е определяща и не зависи от нея. Проблем е когато няма .java файлове. Eclipse чрез тях компилира .class файловете в папка bin.

При импортване не чужд проект се импортва и jre библиотеката, на чиито компютър е превен този проект. Трябва да се отвори build path и да се изтрие импортнатата библиотека и да се добави текущата на компютъра.

3
19/09/2014 22:09:03
Bobosam avatar Bobosam 185 Точки

                      На мен също ми се случи нещо подобно. Бъгна ми се първо графиката на линукса(по-вероятно VirtualBox да направи някаква беля).Еклипса беше отворен докато човърках настройките и изчезнаха домашните ми. После няма зареждане. Зареждаше всичко без сорса... Теглих една благословия на виртуалките, че време няма и минах на eclipse-standard-luna-R-win32-x86_64. Проблеми - никакви. 

0
20/09/2014 07:17:39
Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

Проблемът се появява както при импортване на стари, така и при опит за компилация на нови проекти. Ето снимка на екрана:

 Edit:

Давам линк към снимката с грешката, понеже тук излиза много малка и не се чете нищо:

 

http://i1131.photobucket.com/albums/m547/Red_General86/Error_zps19d9281a.jpg

 

 

Иначе в уъркспейс има и джава и клас файл, където трябва да бъдат. Не знам защо Еклипс откачи. 

0
20/09/2014 08:28:11
Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

Оправих го. Някакъв брейкпойнт съм сложил в някакъв клас лоудър. Отивате на дебъг перспектива, под variables има едно breakpoints и триете точките от там.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.