Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

archlicher avatar archlicher 32 Точки

Има ли още задачи?

Моля, споделете още задачи за подготовка за изпита по Java basics утре. Изпитите в judge са ми малко...

Благодаря предварително.

П.С.

BGcoder нещо се прави на недостъпен.

Тагове:
0
Java Advanced
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

Може да решаваш задачите от C# Basics само че на джава като упражнение. Мисля, че миналия випуск по този начин са се подготвяли при положение, че не е имало проведени изпити преди това. smile

1
dim4o avatar dim4o 288 Точки

Освен задачите от изпитите по C#Basics можеш да решаваш задачите от изпитите по JavaScriptBasics. Мисля, че за Java изпита задачите ще са по-скоро такива. Четвъртите задачи са доста подобни например. Недостатъка е, че ще трябва да тестваш "ръчно", но това не отнема чак толкова време. Освен това пререшаването на задачи също може да е от полза според мен.

1
archlicher avatar archlicher 32 Точки

Благодаря и на двамата за предложенията, но ми се искаше да реша още задачи, които да проверя в judge. Голяма част от изпита е да свикнеш да работиш с judge, а не да се чудиш дали решението е грешно или просто judge не харесва някоя логика,а.к.а. "Грешка при компилирането"(червената звездичка).

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.