Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Ivan_G_Popov1 avatar Ivan_G_Popov1 21 Точки

Разяснение относно Tech Module 4.0

Здравейте, 

Първият ми въпрос е тези които са записали предната версия на Tech Module ще имат ли право да гледат видеата и да решават задачите(в практис вариант разбира се )?

Вторият и по-важен за мен въпрос е тези които ще го ползват за поправка/повишаване на оценка трябва ли да се явяват на междинния изпит(по графика на курса на 4,11,2018) изобщо как седи въпроса с повишаване на оценката (трябва ли да се запиша да карам пак модула,или какво да направя за да си повиша оценката)?

За дипломиране при липса вече на Software Technologies как ще се случват нещата(абе като цяло преминаването от Tech Module3.0 към Tech Module 4.0 как ще стане за тези от нас(надявам се не съм единствен) кито трябва да се явяват на поправки )?

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
chrisBG69 avatar chrisBG69 29 Точки

Аз искам да добавя към тези въпроси само на един език по избор ли ще бъде модула (аз искам PHP) или се кара на всичките. Също така какво представлява този междинен изпит, както и основния, малко разяснение ще ни дойде добре...

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.