Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

simasim avatar simasim 5 Точки

Проблем с Visual Studio

Здравейте, някой знае ли как се възстановява прозорецът с грешките долу под сорс кода, където се появяват и командите, изпълнявани при дебъгване? Някакси го изтрих и сега не ми се показва какво става при дебъгване.

Тагове:
0
Programming Basics with C#
Petya_koleva avatar Petya_koleva 104 Точки
Best Answer

А когато стартираш кода, не ти ли се показва в отделен прозорец.

0
Petya_koleva avatar Petya_koleva 104 Точки

Можеш също да го извикаш, както е казал колегата по горе от  View и след това , чрез бутона Dock от стрелката до бутона за минимилизиране отива под сорс кода.

Надявам се, че успя да ме разбереш, ако не си питай ще помагам.

0
simasim avatar simasim 5 Точки

Ей, много ти благодаря, точно така се случи. 

 

0
Petya_koleva avatar Petya_koleva 104 Точки

Радвам се, че ти помогнах! Може да ми дадеш едно 👍 на коментара. 

0
VasilKotsev avatar VasilKotsev 830 Точки

Error List-а се намира във View -> Error List, а Locals и Autos във Debug -> Windows, но трябва да стартираш проекта в дебъг.

0
simasim avatar simasim 5 Точки

Аз го стартирам, обаче отдолу не пише нищо, не мога да разбера какво прави.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.