Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

hun7er avatar hun7er 0 Точки

Игра "Падащи предмети"

Някой знае ли как може да напиша игра, в която да падат предмети и ти да ги събираш. Нещо подобно на Falling Rocks Играта, само че да падат картинки и така нататък. Имам предвид с какъв език трябва да се напише или как се казват такива игри за да и намеря кода в интернет ако го има. Благодаря предварително. Ето пример:

0
Общи приказки 26/10/2014 21:10:41
samuanne avatar samuanne 6 Точки

По принцип, такава игричка може да се напише почти на какъвто език искаш. Просто трябва да избереш правилното средство, т.е платформа. Препоръчвам силно Unity комбинирано със c#

1
26/10/2014 13:47:45
hun7er avatar hun7er 0 Точки

Ами аз почнах да уча c# наскоро. Но трудно ли е за начинаещ??

0
samuanne avatar samuanne 6 Точки

Няма ленси работи в този живот, колкото по-бързо се сблъскаш с трудните неща, толкова по-лесно ще ти бъде занапред.

 

1
dentia avatar dentia 362 Точки

JavaScript би ти свършил чудесна работа. Един канвас, няколко снимки, 1-2 туториъла и си готов. :)

5
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.