Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

salih1f1 avatar salih1f1 188 Точки

Поздрави за темата. Истината е, че лично аз, предполагам и повечето от колегите онлайн използваме уикенда именно за писането и предаването за домашни. Също така лекциите не са никък лесни (според мен), а и са доста продължителни. Надявам се да бъдат качени материалите скоро, ако не би било добре да ни удължът срока за предаване на домашните.

4
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

Запис от камерата в четвъртък няма. Явно са забравили да я пуснат, но лектора записа screen cast на своя лаптоп. Предполагам, че ще качи записа при първа възможност.

0
dimitar1024 avatar dimitar1024 12 Точки

Дано качи лекцията преди изтичането на срока за домашните. Не че не може да се намери информация по въпросите, които ни е задал, в интернет, но когато не знаем преподаденото в четвъттък става една идея по-трудно и неразбираемо. :)

0
cekov avatar cekov 6 Точки

Здравеите, ето едно линкче към подобни лекции от Мариян.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLF4lVL1sPDSnUK1NuD-P0KbW9EVtmMXVQ

1
pppppp avatar pppppp 10 Точки

Здравейте,

Много съм разочарован от курса. Крайно е несериозно да започнеш нещо без каквато и да е организация и още повече

да си доволен от това (по време на първата лекция, някой от двамата лектори още не беше наясно с това как ще протече курса !!!). До колкото съм разбрал обучението ще е от 13 лекции, до сега са минали 6 и вече една липсва (Boot procedure) и една не е цяла (в Linux Security Model липсва продължението от Filesystems) това са почти 30% от лекциите до сега. Все пак записаните онлайн хора не са никак малко 671. Това лекомислено отношение според мен е проява на старшно неуважение към тях и техния труд да нучат нещо.

Когато се захванеш да правиш нещо или го прави като хората или изобщо не го прави.

Поздрави.

6
georgy.nedyalkov avatar georgy.nedyalkov 103 Точки

hackman има много работа с това си обянявам забавянето на видеото от последната лекция (понеже screen captura-а е от неговия лаптоп). Не е приятно, но се случва. И по закона на Мърфи, за да е още по приятно изживяването няма и видео от камерата в залата. :D Както @cekov по-горе е дал линк - ползвайте него, лекцията от Telerik е идентична, така че ще свърши работа.

П.С. Една молба към всички, които са се записали присъствено и ходят редовно на лекцията, подсещайте hackman и/или sto_ да пускат камерата в залата или направо вие я пускайте. :D

0
pppppp avatar pppppp 10 Точки

Както вече споменах, когато се захванеш да правиш нещо или го прави като хората или изобщо не го прави. Кой трябва да прецени вместо него дали ще се справи. Възрастен човек е, мисля че трябва да може да прецени дали има време или няма.

3
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравейте,

За жалост видео от камерата не е записано, за което се извиняваме. Относно screencast-а - ще има. Лекторът ще го качи възможно най-скоро. 

Ще удължим срока за предаване на домашното за конкретната лекция до 18 ноември (вторник).

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.