Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Djem2001 avatar Djem2001 0 Точки

SoftUni judge

Здравейте! Опитвам се да си тествам задачите, които съм направил и съм видял от предишните примерни изпити. Пиша кода на C#, всичко е точно отговорите са си както в примерния изход, но като пусна кода в judge системата ми казва че всичко е грешно и не са хиксове, ами едни черни като точки. Ето това е грешката : Unhandled Exception: System.InvalidOperationException: Cannot read keys when either application does not have a console or when console input has been redirected from a file. Try Console.Read.
   at System.Console.ReadKey(Boolean intercept)
   at soft.Program.Main(String[] args)

Моля ако някой разбира да ми помогне. Също и моята конзола изкарва резултата да кажем 34,234 със запетайка, докато в примерния изход е с 34.234 с точка. Ще направи ли проблем ако успея да го подкарам да ми приеме кода ?

Тагове:
0
Programming Basics
VasilKotsev avatar VasilKotsev 830 Точки
Best Answer

Махни го тоя Console.ReadKey(), защо въобще го ползваш ? Програмата сама ще се затвори, когато приключи. Можеш да ползваш Environment.Exit() ако толкова ти се налага...

0
svetoslav_0 avatar svetoslav_0 1009 Точки

Това със запетаята и точката не е проблем. Може ли да видя source кода ти?

0
Tspetrova avatar Tspetrova 125 Точки

Здравей, това с точките и запетаите мисля, че трябва да го оправиш в настроойките на самия компютър...В конзолата ти, излизат ли  изходите без грешка? Провери първо там дали не свети нещо в червено

0
22/02/2019 10:28:54
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.