Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

BorisBandev avatar BorisBandev 5 Точки

Employment rates, career paths

Yo, yo!

Може би подобни въпроси вече са били задавани, затова извинете ме ако повтарям някого.

Аз съм на 19 години и с базови умения в програмирането (малко C++) и тепърва ще кандидатсвам в СофтУни. Имам пешън за компютъри, но основно имам стремеж към това да имам по-добър живот.

Разумен избор ли е, взимайки предвид, че целта ми в long-run е да си намеря работа? Възможно ли е в периода на обучение да усвоя уменията нужни, за да бъда адекватен кадър, без да имам никакви умения?
Бих искал да бъда реалистичен, защото в момента нямам никаква оценка доколко е възможно т'ва.

Въпросът е наистина тъп и може да обиди някой от запалените програмисти, но шсм cool ако пламъка не се насочи към мен. :D

Peace out.

Тагове:
5
Въпроси за SoftUni 16/11/2014 09:48:35
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Напълно възможно е да започнеш работа, дори и да си влязъл в софтуни,  като преди това не си пипал компютър. Обаче ще трябна да насочиш стремежа си към усвоявате на нови знания и към по-широкоскроено виждане на нещата. Явно се колебаеш коя да е следващата ти стъпка в живота. На подобно терзание съм отговорил в дпуга тема, която направо ще линкна: https://softuni.bg/forum/questions/details/2449

 

6
BorisBandev avatar BorisBandev 5 Точки

Благодаря! :))

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.