Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
BorisBandev avatar BorisBandev 5 Точки

Employment rates, career paths

Yo, yo!

Може би подобни въпроси вече са били задавани, затова извинете ме ако повтарям някого.

Аз съм на 19 години и с базови умения в програмирането (малко C++) и тепърва ще кандидатсвам в СофтУни. Имам пешън за компютъри, но основно имам стремеж към това да имам по-добър живот.

Разумен избор ли е, взимайки предвид, че целта ми в long-run е да си намеря работа? Възможно ли е в периода на обучение да усвоя уменията нужни, за да бъда адекватен кадър, без да имам никакви умения?
Бих искал да бъда реалистичен, защото в момента нямам никаква оценка доколко е възможно т'ва.

Въпросът е наистина тъп и може да обиди някой от запалените програмисти, но шсм cool ако пламъка не се насочи към мен. :D

Peace out.

Тагове:
5
Въпроси за SoftUni 16/11/2014 09:48:35
RoYaL avatar RoYaL SoftUni Team Trainer 6846 Точки

Напълно възможно е да започнеш работа, дори и да си влязъл в софтуни,  като преди това не си пипал компютър. Обаче ще трябна да насочиш стремежа си към усвоявате на нови знания и към по-широкоскроено виждане на нещата. Явно се колебаеш коя да е следващата ти стъпка в живота. На подобно терзание съм отговорил в дпуга тема, която направо ще линкна: https://softuni.bg/forum/questions/details/2449

6
BorisBandev avatar BorisBandev 5 Точки

Благодаря! :))

0