Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mimzi98 avatar mimzi98 2 Точки

Необходим резултат за сертификат

Здравейте!

Имам два въпроса, съжалявам, ако някой вече ги е задавал, но не намерх отговор.

1. Явих се на изпита на 19 декември и съм приета. В страницата с професиите е отбелязано, че се изисква Отлична оценка на C# Basic за професии като Backend Developer и ASP.NET WEB Developer. Това, че оценката ми не е отлична, означава ли, че не може да се обучавам за тези квалификации или че не мога да кандидатствам за сертификат?

2. Ако искам да повиша оценката си и се запиша за следващото подготвително ниво, означава ли, че ще започна Ниво 1 през май, а не през януари(за което съм приета)?

 

Благодаря ви предварително! Весело изкарване на празниците! :)

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

Здравей! Можеш да се запишеш още сега на ниво#1. Сертификат за C# Basics ще имаш само ако оценката ти е над 5.00, но ти можеш да се обучаваш за професиите и без да имаш тази отлична оценка - все още няма разпределение по специалности, така да се каже. Учи се всичко и каквито оценки събереш, такива сертификати ще вземеш (според изискванията за тях)

2
23/12/2014 00:36:53
quickben avatar quickben 966 Точки

Няма смисъл да отлагаш за следващия курс, след като си приета, ако желаеш да си повишиш оценката това може да стане всеки път когато има C# Basics изпит, сиреч и след 3 месеца когато си към края на ниво 1 пак можеш да отидеш на изпит, на миналия изпит имаше един колега който е в края на ниво 2 и се яви да си повиши оценката от C#...

4
GeorgiRGeorgiev avatar GeorgiRGeorgiev 2 Точки

Здравейте!

Ако някой се яви отново на C# Basics изпит, след, като вече е приет и кара ниво 1 или ниво 2 (както дадохте пример с колегата, който е бил ниво 2 и се е явил на изпита по C# Basics) и ако този някой изкара по-добър резултат на изпита по C# Basics, това спомага ли за нещо, след, като вече учи в по-горно ниво?

Имам предвид оценката от C# Basics не е ли важна само за следващятото ниво, тоест ниво 1 ? Например за това, че ако е максимална, човек може да стане така, че да е стипендиант в следващото ниво 1.

Или оценката от нулевото ниво играе някаква роля и за по-напред в нивата/ученето, заради, което има смисъл човек ако и да е в по-горно ниво, да се върне да повтори отново C# Basics изпита за повишаване на оценката ?

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Оценката играе за сертификати за професиите, някои изискват excellence на C# Basics (тоест 5.00).

2
23/12/2014 13:47:06
GeorgiRGeorgiev avatar GeorgiRGeorgiev 2 Точки

Благодаря Ви много за отговора. БОГ да Ви благослови.

Може ли да Ви попитам дали някъде има ли информация относно сертификатите, информация за това каква оценка трябва да има човек на даден изпит за да му изкарат сертификат ? И ако оценката не е максималната 5.00, сертификат издава ли се и човек има ли как да започне работа без да е изкарал максималната оценка от миналите (или от даден) изпити ?

0
23/12/2014 14:37:09
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.