Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

borislavml avatar borislavml 368 Точки

Databases - Срокът за записване на присъствено и онлайн обучение е изтекъл.

Здравейте,

Днеск ходих до EasyPay да си внеса таксата за нивото и още в първите секунди след като лелката в офиса "чукна" enter, получих мейл, че плащането ми е минало smile. Такъв е статуса му в профила ми: УСПЕШНО. 

Останах озадачен обаче, когато отворих страниата на курса Databasaes, където пише цитирам: "Срокът за записване на присъствено и онлайн обучение е изтекъл.", и ме подканват да се запиша като наблюдател!!??!!

Само в моя телевизор ли е грешката или има и други колеги с подобен "проблем"?Не съм се обръщал с имейл към екипа, защото искам да разбера първо и при вас какво е положението!

Тагове:
2
Databases Basics 29/01/2015 15:39:06
Petya:
Въпросът е разрешен.
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

Всички платили ще бъдат записани автоматично.

6
LittleNinja avatar LittleNinja 71 Точки

До колкото помня записването за курсове беше автоматично, така че най-вероятно, малко преди започване на курса, всички които са заплатили успешно ще бъдат записани.. : )

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.