Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
Stanislavyv avatar Stanislavyv 2 Точки

Изпращане на домашно Advanced/ OOP

Здравейте, имам проблем с качването на домашно (.zip file) в judge системата. Видях как го прави лектора и го направих по същият начин но ми дава runtime error и следната грешка:

"Could not execute because the specified command or file was not found.
Possible reasons for this include:
  * You misspelled a built-in dotnet command.
  * You intended to execute a .NET Core program, but dotnet-C:/Windows/TEMP/ExecutionStrategies/wcyylpg5.iyu/CompilationDir/01. does not exist.
  * You intended to run a global tool, but a dotnet-prefixed executable with this name could not be found on the PATH."

Ето и стъпка по стъпка какво правя:

Маркирам си файловете на класовете и .csproj файла (без папките bin и obj) и избирам Send to => Compressed (zip) folder, след което го качвам; пробвах по различни начини но резултатът е един и същ, а програмите си работят при мен като ги стартирам от VS.

0
C# Advanced 22/09/2020 01:06:52
georgi.d.gradev avatar georgi.d.gradev 49 Точки
Best Answer

Имах същият проблем днес и почти се бях отчаял, когато открих, че в името на проекта ми има празни символи. След като редактирах името проекта мина успешно в judge. Надявам се, че това инфо ще ти помогне. 

0
Stanislavyv avatar Stanislavyv 2 Точки

Стана! Благодаря! Свикнал съм винаги да си номерирам задачите (01. SomeProblem etc.) но като оставих само името без символите пред него се получи

1
22/09/2020 01:04:20
georgi.d.gradev avatar georgi.d.gradev 49 Точки

Радвам се, че си успял да се справиш с проблема. Точно по същият начин си наименувах и аз задачите. Сега пак ги номерирам, но ползвам PascalCase без празни символи за заглавието и става приемливо четливо. 

0