Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

wenzdy avatar wenzdy 7 Точки

Плащане за изпит и сертификат за онлайн записаните

Здравейте, 

Искам да ви попитам, къде трябва да обявя, че искам да отида на изпит и къде става самото плащане. Защото нали тези, които са записани оналайн плащат само изпита и сертификата. 

Съжалявам, ако задавам глупав въпрос, но за първи път съм записана в курсовете.

Благодаря предварително :)

0
Web Fundamentals - HTML5
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки
Best Answer

Здравейте,

От 20 февруари 2015 г. (петък) ще бъде активно плащането за изпита по Web Fundamentals (HTML/CSS) специализиран курс.

От падащото меню на профила Ви - "Заплащане" или от тук ще може да изберете желания от Вас пакет и начин на плащане и да го осъществите до 4 март (включително). Тези, които платят успешно ще бъдат допуснати до изпита на 8 март.

0
wenzdy avatar wenzdy 7 Точки

Много благодаря за бързият отговор :)

Поздрави

0
stanimira.krasteva avatar stanimira.krasteva 0 Точки

Здравейте,

а относно тези, които нямат възможност да се явят на 8 март, трябва ли да се заплати сега или преди обявената дата за поправка (тъй като разбрах, че ще има такава дата за поправка май месец) ? 

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравейте,

Може и преди датата за поправка за платите сумата. Ще Ви уведомим когато определим дата и час.

0
wenzdy avatar wenzdy 7 Точки

Здравейте отново,

Имам въпрос относно плащането пак. Като отида на формата за заплащане и незная кое да избера от падащото меню.

Аз съм записана в Web Fundamentals Specialized онлайн форма. Има Web fundamentals онлайн - 0.00лв и Web fundamentals Specialized (но пише, че е присъстено) - 50лв.  Предполагам второто трябва да избера?

Благодаря :)

0
25/02/2015 01:13:23
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравей, избераш пакета "Web Fundamentals (HTML/CSS) Feb 2015 Specialized - редовен изпит" с цена 50 лв. "Присъстевно" е формата, под който ще се провежда изпита - всичките ни изпити в СофтУни се провеждат присъствено, на място в залите ни, няма онлайн изпити. Затова предполагам си се подвела.

0
wenzdy avatar wenzdy 7 Точки

Много благодаря :) Явно съм се подвела да :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.