Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
DragoyDinev avatar DragoyDinev 22 Точки

[Homework] Digital Marketing & SEO - “Подготовка към проекта”

Здравейте имам лека питанка... понеже не издържам и съм започнал домашното вече, а все още съм новак в използването на Prodvigator.bg мога ли да попитам след като въведа сайта си в сайта им ми излиза общ отчет ... там видях колко е видимоста ми.
Въпроса е тези

1. Брой ключови думи в ТОП100
  2. Брой думи в ТОП1
  3. Брой думи в ТОП2-3
  4. Брой думи в ТОП4-5
  5. Брой думи в ТОП6-10
  6. Брой думи в ТОП11-20
  7. Брой думи в ТОП21-50

къде се виждат по - точно ?

Благодаря !

Тагове:
2
Digital Marketing & SEO 03/04/2015 10:22:32
jabalka:
Нарушена т.2 от Правилата на форума: темата е дублирана: https://softuni.bg/forum/3742/Homework-Digital-Marketing-SEO-Podgotovka-kym-proekta.
vivian avatar vivian 72 Точки
Best Answer

Където пише ORGANIK KEYWORDS ОТДОЛУ ИМА fULL REPORT - там гледаш за топ 100 - трябва да си регистриран.

Точно под него имаш Phrases allocation according to positions - то е като графика , в хоризонтала са ти точно тези 1 (топ 1), 2-3 ..., като минеш с мишката върху графиката (сините колони) изписва броя за твоя сайт. Успех!

0
DragoyDinev avatar DragoyDinev 22 Точки

Това с графиката и сините колони го намерих :)) ,когато цъкна на пълен отчет по 152 ключови фрази в раздела КЛЮЧОВИ ФРАЗИ (ORGANIC) , там имам само 30 (иска ми платена регистрация) . На правилното място ли съм ?

И в екселската таблица на Брой ключови думи ,сбора от сините колонки ли да пиша или ?

За Google Analytics i Webmaster tools - нещата който трябва да се добавят/вградят в сайта може ли да го направи човека който се занимава с дизайна на страницата и има ли нещо специфично което трябва да му кажа за да не обърка нещо ?

Най - вече за кода от Google Analytics в коя страница трябва да го сложи, в началната, във всички или в който искам ?

Благодаря предварително.

0
vivian avatar vivian 72 Точки

Имаш вариант за безплатна 30-дневна регистрация или си чакай промо-кода от софтуни.

За Брой ключови думи според мен трябва да сложиш резултата от Organic Keywords горе в дясно, твойте явно са 152.

После се попълваш разбит резултата за топ 1, топ 2-3 и т.н.

Google Analytics и Webmaster tools се вграждат от програмистите или от дизайнера ако е по- в час - слагат се едни кодове и мета тагове. Не би трябвало ти да обясняваш, те си знаят.

0
SevimRashidova avatar SevimRashidova 5 Точки

Здравей,

Вивиан, къде да проверя трафика? Нещо не виждам? излизат ми само Organic keywords ..но трафика някакъв?

Поздрави

Благодаря предварително :)

0
EmilGeorgiev avatar EmilGeorgiev 1 Точки

Здравей,
в http://prodvigator.bg/. Търсиш домейна си и след това намери РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА ФРАЗИТЕ ПО ПОЗИЦИИ. 

0
nkotrabak avatar nkotrabak 5 Точки

позиции

От тази графика

0