Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Сертификати - преиздаване [имейли за изчакващи/одобрени кандидатури за сертификати]

Здравейте,

Искам да се извиня на всички, които са подали кандидатури за сертификати и са били одобрени, че поради малка грешка са получили спам от системата. Всичко е наред с кандидатурите Ви и те са одобрени. Може да си ги видите в профилите. Не ги издаваме на хартиен носител, затова може да си ги извадите Вие, ако желаете.

От началото на другата седмица, всички сертификати ще са с нов изглед (template). Ще може да ги видите отново в профилите си.

Още един път се извинявам за спама, който сте получили. Пожелавам Ви слънчев следобед.

Ако имате въпроси и мога да бъда полезна с нещо - съм насреща. :)

Алекс

 

EDIT: Ако желаете сертификатите отново да са "Public", трябва да го направите и да проверите линковете дали са същите. Ако не са - трябва да дадете правилните линкове, за да може сертификатите Ви да се виждат от останалите (по Ваше желание).

8
Важни съобщения 22/04/2015 18:40:02
Nimate avatar Nimate 4 Точки

Имам въпрос относно сертификатите за ниво на приключилите този месец Ниво 1 по старата програма: 

Ще бъдат ли издадени?

 

Друг е въпросът дали сме изкарали за толкова :) 

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

сертификати за ниво вече няма да бъдат издавани. Остават само сертификатите за курс и за професия.Тук може да прочетеш подробно за сертификатите. 

0
Nimate avatar Nimate 4 Точки

Разбирам.

Изглежда малко ощетяващо. Всички студенти преди нас са получавали сертификат за ниво, а ние не... при положение, че сме изкарали абсолютно същото ниво.

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

Това не трябва да те кара да си мислиш, че си ощетен. Напротив, сега имаш повече свобода при взимането на сертификат за професия, като са посочени курсовете, които трябва да бъдат взети, както и оценката, с която трябва да се изкарат.

За да вземеш сертификат за ниво, трябваше да си взел всички изпити с оценка над 5.00. Сега получаваш сертификат за професия като не е задължително да вземеш някои изпит, т.е. имаш optional/ passed/ 5.00.

1
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Здравейте,

искам да попитам - сертификатите за завършено ниво да не би да няма да се издават вече? Забелязвам, че ги няма описани в информацията за възможните сертификати...

С други думи - ще имаме ли сертификати за приключващото тази седмица ниво 2? smiley

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Виж първия коментар на Алекс към предния въпрос :)

1
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Хм, сега го прочетох.

Но ми се струва, че все пак беше хубаво да имаме сертификати и за нивата. Първо, защото мисля е по-коректно промените да важат за за новата концепция на обучението, второ - предпочитам, като кандидатствам за работа да дам два линка /с два сертификата/, отколкото 10-15, и трето - сертификати за ниво се издаваха при среден успех от нивото над 5,00, което даваше възможност в сертификата да влиза и изпит, който е взет с по-ниска оценка от 5.

2
crazy7 avatar crazy7 177 Точки

Кога може да очакваме сертификатите за професиите?

3
malkstor avatar malkstor 348 Точки

Здравейте,

А сертификатите за C# Advanced от Май 2015? В профила си виждам само от Basics.

3
archlicher avatar archlicher 32 Точки

Здравейте,

вече два пълни месеца минаха от последния изпит за BackEnd модула - ASP.NET MVC. Сертификати за него сме получили но не и за целия модул. Ще има ли такива?

Допълнително искам да попитам и за дипломите за инженер - практик, тъй като и за това имам нужните кредити. Как и кога ще бъдат издавани?

Благодаря предварително.

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравейте,

 

сертификати за модул вече не издаваме. Може да разгледате сертификатите за професия тук. Дипломата за софтуерен иниженер-практик ще бъде издадена и връчена след като се съберат няколко човека (около 10-15). Ще бъде организирано официално връчване на дипломите.

 

Ще получите подробна информация по имейл.

0
05/01/2016 11:37:28
archlicher avatar archlicher 32 Точки

След още 2 месеца все още ли не са се събрали тези 10-15 човека? Възможно ли е да сте пропусали нещо или пък аз да съм пропуснал???

0
Shirdor avatar Shirdor 131 Точки

Добър вечер. искам да попитам защо нямам сертификат след като оценката ми е 5.00

0
supersane avatar supersane 234 Точки

Ако скоро ти е излязла оценката наскоро, може сертификатите да не са пуснати още и да се наложи да мине малко време.

1
01/03/2016 12:46:49
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.