Loading...
H.Georgiev avatar H.Georgiev 5 Точки

Ниво 1 - заплащане / пояснение

Здравейте !

Петък (24.04) заплатих такса за ниво 1, онлайн-обучение от 4 май, чрез банков превод. Само, че потвърденото плащане беше оформено за "Ниво 1 - Web Fundamentals", а гледам, че от днес е активно записване и заявка за плащане за "Ниво 1 - Fundamentals". Изисква ли се нещо допълнително от мен за да бъда вписан като онлайн - студент по новата програма, въпреки, че плащането е базирано на стария учебен формат ?

0
Въпроси за SoftUni
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравей! Не, няма проблем. Просто сменихме името на пакета за плащане, за да отговаря на новата програма. Няма нужда да плащаш допълнително. Когато плащането ти бъде обработено и маркирано като "успешно", съобщението, което виждаш, ще изчезне.

Успех!

0
gdikovg avatar gdikovg 22 Точки

Здравей,

аз бих искал да попитам. До 04.06.2015 трябва да заплатя таксата или трябва да се запиша, а след това да си я платя.

Благодаря за отделеното време.

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравей! По същество плащане == записване. Тоест ако имаме плащане от теб, ще бъдеш записан към курса Advanced C#.

1
RadoKolev avatar RadoKolev 7 Точки

Датата е 4 май колега gdikovg (ти си писал юни). Да не се объркаш и да изпуснеш срока 

 

 

2
27/04/2015 15:32:18
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.