Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

СофтУни конф - 26-28 юни 2015 - хотел Самоков, Боровец

Колеги, имаме дати и място за СофтУни конф юни 2015:

  • Дати: уикенда 26-28 юни 2015
  • Място: хотел Самоков, Боровец

Скоро ще пуснем регистрация. Още не сме готови с програмата.

14
Events
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки
Best Answer

Колеги,

всички платили за конференцията, могат да се запишат в този списък, отнасящ се за пътуването към хотела.

1
22/06/2015 20:56:49
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Записвам се за early registration преди да е излязла програмата :D

2
bewolf avatar bewolf 30 Точки

+1

Стига да успея пак съм с вас. Миналата беше много добра.

1
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Приятели,

Датите са определени - 26 - 28 юни. Мястото също - хотел Самоков (Боровец). Плащането за конференцията е активно. Може да заявите плащането си от падащото меню в профила ви "Заплащане" и да изберете желания от вас пакет. Местата са ограничени (до 200 участника). Първите заплатили, ще бъдат записани първи. Повече информация за SoftUni Conf може да намерите тук.

Цени (не включват транспорт)

  • Ранно записване (до 31 май включително): 120 лв. (за двата конферентни дни при настаняване в двойна стая)
  • Участие с единична нощувка (в двойна стая, с включени закуска, обяд и вечеря): 65 лв.
    Моля, посочете при плащането дата за нощувка (26 или 27 юни)
  • Участие без нощувки (включва участие, кафе паузи и обяд в двата конферентни дни): 35 лв.
  • Доплащане за единична стая+15 лв. на вечер (добавя се към базовата цена).
  • Доплащане за късно записване (след 1 юни): +30 лв.

Горепосочените цени включват:

  • 2 закуски (на блок маса)
  • 2 обяда (на блок маса)
  • 2 вечери (на блок маса)
  • Кафе паузи по време на конференцията
  • СофтУни тениска и рекламни материали
  • Безплатно ползване на плувен басейн
  • Безплатен паркинг
  • Безплатен Wi-Fi Internet в хотела
  • Хотелска застраховка, туристическа такса и ДДС

Важно: Лица под 18 години могат да присъстват с пълнолетен придружител или с писмена декларация от родителите, с която родителите поемат отговорността за тях по време на събитието (изтеглете шаблон за декларация).

Важно: Заплатена такса за конференцията не се връща, но може да бъде преотстъпена на друг участник.

3
22/05/2015 14:36:49
kmavrov avatar kmavrov 2 Точки

Тъй като съм глупав, а предполагам и други хора са направили като мен, заявих и си платих една нощувка, но така и не отбелязах за коя вечер става дума :) Споделете как би било най-лесно за вас да си оправя бакиите :)

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

не се притеснявай. С всички, които са платили за една нощувка, но не са отбелязали датата, ще се свържем допълнително, за да я уточним. :)

0
01/06/2015 11:21:10
peterborisov avatar peterborisov 123 Точки

Готово:)

1
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

Определено съм сляп :)

Първо провеих с firebug и изобщо не прочетох параграфа под хединга :D

0
sashomaga avatar sashomaga 1 Точки

Колеги, може ли да питам понеже до сега не съм бил на тези събития и не съм и в Университета, а вече си платих.

Трябва ли да нося някакъв документ за плащането?

Има ли шанс да си намеря място за пътуване в някоя кола в Петък ?

 

 

0
sjuesju avatar sjuesju 10 Точки

Аз ще тръгвам с кола от София в събота сутрин. Имам 3 места. Ако някой желае е добре дошъл :)

0
Plamena avatar Plamena 3 Точки

Здравейте,

 

Някой с кола, който тръгва в петък от София? Търсят се две местаsmiley

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

Единствено ми трябва номерче на плащане или потребителско име. Не е нужно да носиш документ за плащането.

0
n.velchev95 avatar n.velchev95 79 Точки

А относто пътуването, ще се оранизираме ли пак на групи с коли ? 

0
CharlieScarver avatar CharlieScarver 33 Точки

Ако някой все още не се е записал, а иска, може да се оговри с мен да му прехвърля моето записване, което е от ранните (120лв). В профила ми има фейсбук.


 

0
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

Има ли някой, който ще пътува в събота сутрин и има свободно място? // В списъка виждам само хора, които ще пътуват в петък.

0
25/06/2015 14:48:52
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

При нас има място, ще тръгваме около 10 сутринта в събота

1
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

Благодаря, Kamigawa! Пиши ме в списъка :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.