Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

СофтУни конф - 26-28 юни 2015 - хотел Самоков, Боровец

Колеги, имаме дати и място за СофтУни конф юни 2015:

• Дати: уикенда 26-28 юни 2015
  • Място: хотел Самоков, Боровец

Скоро ще пуснем регистрация. Още не сме готови с програмата.

14
Събития
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1076 Точки
Best Answer

Колеги,

всички платили за конференцията, могат да се запишат в този списък, отнасящ се за пътуването към хотела.

1
22/06/2015 20:56:49
RoYaL avatar RoYaL SoftUni Team Trainer 6845 Точки

Записвам се за early registration преди да е излязла програмата :D

2
bewolf avatar bewolf 30 Точки

+1

Стига да успея пак съм с вас. Миналата беше много добра.

1
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1076 Точки

Приятели,

Датите са определени - 26 - 28 юни. Мястото също - хотел Самоков (Боровец). Плащането за конференцията е активно. Може да заявите плащането си от падащото меню в профила ви "Заплащане" и да изберете желания от вас пакет. Местата са ограничени (до 200 участника). Първите заплатили, ще бъдат записани първи. Повече информация за SoftUni Conf може да намерите тук.

Цени (не включват транспорт)

• Ранно записване (до 31 май включително): 120 лв. (за двата конферентни дни при настаняване в двойна стая)
  • Участие с единична нощувка (в двойна стая, с включени закуска, обяд и вечеря): 65 лв.
    Моля, посочете при плащането дата за нощувка (26 или 27 юни)
  • Участие без нощувки (включва участие, кафе паузи и обяд в двата конферентни дни): 35 лв.
  • Доплащане за единична стая+15 лв. на вечер (добавя се към базовата цена).
  • Доплащане за късно записване (след 1 юни): +30 лв.

Горепосочените цени включват:

• 2 закуски (на блок маса)
  • 2 обяда (на блок маса)
  • 2 вечери (на блок маса)
  • Кафе паузи по време на конференцията
  • СофтУни тениска и рекламни материали
  • Безплатно ползване на плувен басейн
  • Безплатен паркинг
  • Безплатен Wi-Fi Internet в хотела
  • Хотелска застраховка, туристическа такса и ДДС

Важно: Лица под 18 години могат да присъстват с пълнолетен придружител или с писмена декларация от родителите, с която родителите поемат отговорността за тях по време на събитието (изтеглете шаблон за декларация).

Важно: Заплатена такса за конференцията не се връща, но може да бъде преотстъпена на друг участник.

3
22/05/2015 14:36:49
kmavrov avatar kmavrov 2 Точки

Тъй като съм глупав, а предполагам и други хора са направили като мен, заявих и си платих една нощувка, но така и не отбелязах за коя вечер става дума :) Споделете как би било най-лесно за вас да си оправя бакиите :)

0

Здравей,

не се притеснявай. С всички, които са платили за една нощувка, но не са отбелязали датата, ще се свържем допълнително, за да я уточним. :)

0
01/06/2015 11:21:10
peterborisov avatar peterborisov 123 Точки

Готово:)

1
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 922 Точки

Определено съм сляп :)

Първо провеих с firebug и изобщо не прочетох параграфа под хединга :D

0
sashomaga avatar sashomaga 1 Точки

Колеги, може ли да питам понеже до сега не съм бил на тези събития и не съм и в Университета, а вече си платих.

Трябва ли да нося някакъв документ за плащането?

Има ли шанс да си намеря място за пътуване в някоя кола в Петък ?

0
sjuesju avatar sjuesju 10 Точки

Аз ще тръгвам с кола от София в събота сутрин. Имам 3 места. Ако някой желае е добре дошъл :)

0
Plamena avatar Plamena 3 Точки

Здравейте,

Някой с кола, който тръгва в петък от София? Търсят се две местаsmiley

0

Здравей,

Единствено ми трябва номерче на плащане или потребителско име. Не е нужно да носиш документ за плащането.

0
n.velchev95 avatar n.velchev95 79 Точки

А относто пътуването, ще се оранизираме ли пак на групи с коли ? 

0
CharlieScarver avatar CharlieScarver 33 Точки

Ако някой все още не се е записал, а иска, може да се оговри с мен да му прехвърля моето записване, което е от ранните (120лв). В профила ми има фейсбук.

0
Yulia avatar Yulia 1343 Точки

Има ли някой, който ще пътува в събота сутрин и има свободно място? // В списъка виждам само хора, които ще пътуват в петък.

0
25/06/2015 14:48:52
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

При нас има място, ще тръгваме около 10 сутринта в събота

1
Yulia avatar Yulia 1343 Точки

Благодаря, Kamigawa! Пиши ме в списъка :)

0